Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 697 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugüne kadar hep tam destek verdim sana.. hayatımın son 22 yılında hep örnek aldığım 2-3 insandan biri oldun..
Sırf senin işini zorlaştırıyor diye Mustafa Cengiz’e demediğim laf kalmadı..
Ama hocam! Ama hocam!!
Bu dakikadan sonra bu liseli çakallara tavır koymaz ve onların desteklediği yönetimle çalışırsan ölürsün benim için..
Gerekirse çık kendin aday ol.. hani sen hep dersin ya “ASLANLAR GİBİ “
Ama bu çakallığa ortak olma hocam.. yanına geleceklerdir bunu biliyorum.. eğer en ufak prim verirsen baş düşmanın benim hoca..

DJCdBB.png

Teknik olarak haklı haksız eleştirdik destekledik.

Ama bu sondan sonra Galatasaray'a yapacağın hizmet bellidir.

Bayrağı alıp öne çıkıp bu kulübü liseden koparma projesiyle başkanlığa aday ol.

Kimse hocayı yiyecek güce sahip değil tüm lise gelse gene yiyemezler, herkes gider Fatih hoca kalır...
Maalesef Galatasaray 2 maç kaybetsin bizim taraftar Terim'in gönderilmesine zerre ses çıkarmaz bundan önce olduğu gibi.
İlk zamanlar Alman modeli xxxddddddd futbolu bile hoca xddddd gibi zirvaliklarla geçer sonra Mancini prandelli Tudor riekering gibi adamları görürüz sonra ya terim ya istifa diye ağlamaya başlarlar.

Bu bir döngüdür.

Katılmadığın her görüş saçmalık mıdır..?
İyi niyetli olduğunu düşünerek hakaretini karşılıksız bırakıyorum kardeşim..

Yahu neden tek care olsun?

Terim'in baskanliga hazirlanmasi demek bu sezonun yanmasi demek

Ayrica bu kaostan istedigi sonucu da alamayabilir

Kaldi ki baskanliga hazirlanmak basit bir surec de degil boyle bir deneyimi de yok

Basarili olacagi ne malum?

Bize hoca olarak lazim, ozellikle de bu sezonu sampiyonluk parolasindan sasmadan bitirmemiz lazim

Evet. Bugün bir kere daha gördük ki bu genel kurul yapısıyla Fatih Terim haricindeki kimse 1 yıldan fazla tutunamaz. Daha seçilen yönetim 1 seneyi tamamlayamıyor. Camiaya bak anasını satayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt