Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 727 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam tersi değil mi durum?

Sanki biz Terim gelmeden geçiş oyunu ve direkt hücum oynuyorduk ama hoca daha set oyununa ve topla sahip olmaya yakın bir şey denemiyor mu?
oyunu savunmadan kuruyoruz tudor zamanındaki gibi ama kontrollü oynuyorduk ozaman top rakipteyken geriye dönüyordu takım vs vs şimdi topa sahip olma ve geçiş oyunu oynuyoruz bence ama hucum planlaması biraz zayıf gibi .terim öncesi duran toplardan gol yiyorduk , kolay gol yiyorduk takımın sorunlarını düzeltiyor ama 1 . dönem forvetsiz oynadı . şimdi elinde sağlam kanat yok ortasaha alternatifi zayıf .

1- elindeki kadro sittin sene geniş alan futbolu oynamaz ama 1.5 senedir ısrarla bunu deniyoruz hala anlamış değilim

2- bu kadro pas oyunu da oynamaz ama ısrarla hala onu deniyor

Bu kadro aslında bakarsan kaostan başka hiçbir şey oynamaz. Futbolcular o kadar birbirinden alakasız ki nereden tutsan elinde kalıyor. Türkiye şartlarında iyi kadro zaten sıralamadan da belli ama avrupada bir hiç. Sene sonu komple bir temizlik şart
Ve bu temizlik meselesi çok çok zor şu anki ffp konusunu da göz önünde tutarsak.

Şansta lazım biraz açıkçası alacağımız yeni oyuncular konusunda. Scout ekibi teknik heyet ve bilmem gerekirse dışarıdan futbolcu uzmanları ile birlik olup bir şeyler yapmak gerekir.
Ve herşeyden önce oyuncu pazarlamak gerekir bütçe yaratmak adına. Bursa'da iş yönetici ve iyi menajerlere düşüyor.

Kolay değil işimiz açıkçası tekrarlamak gerekirse.

Ve bu temizlik meselesi çok çok zor şu anki ffp konusunu da göz önünde tutarsak.

Şansta lazım biraz açıkçası alacağımız yeni oyuncular konusunda. Scout ekibi teknik heyet ve bilmem gerekirse dışarıdan futbolcu uzmanları ile birlik olup bir şeyler yapmak gerekir.
Ve herşeyden önce oyuncu pazarlamak gerekir bütçe yaratmak adına. Bursa'da iş yönetici ve iyi menajerlere düşüyor.

Kolay değil işimiz açıkçası tekrarlamak gerekirse.
Şampiyonluk giderse şampiyonluk geliri ve büyük ihtimal Cl geliri olmayacak. Bu şartlarda sattığımız oyunculardan elde edilen bonservis gelirinin %100ü de transferde kullanılamaz, gelecek sene sonu zarar açıklamamak için. Mümkün olduğunca bonservissiz oyuncu ve kiralıklarla döndüreceğiz gibi gözüküyor. Umarım şimdiden boşa çıkacak oyuncularla belli temaslar kurulmuştur. Gerçekten çok zor bir transfer dönemi olacak. Minimum maliyetle maksimum oyuncuları bulmak gerek. Aynı bjknin yaptığı gibi fayda sağlayacak 1-2 kiralık oyuncu da şart.

D4XuM6QXoAAysMF.jpg

D4XuNhtXsAAm2HP.jpg

D4XuOP-XsAAP-pj.jpg

Sinan yerine Yunusu oyuna al artık..Feghouliyide asla ama asla oyundan alma..Yapacağın iki şey bu...FEghouli Takımın en iyi oyuncusu asla çıkmamalı

Fatih Terim, Sinan Gümüş'ü affetti. Oyuncunun kadro dışı kalması söz konusu değil. (BiP Spor)
Bu hafta 11 çıkarsa hiç kimse şaşırmasın. Daha önce de defalarca dedim, bu herif bırakın süre bulmayı Hatayspor maçındaki performansından sonra kadro dışı bırakılmalıydı diye. Üstüne üstlük taraftara yaptığı bu terbiyesizlikten sonra şu hareketi başka bir hoca yapsa demediğinizi bırakmazsınız.

Ha bakın şimdi aklıma ne geldi...
Serdar ve Eren'e yallah diyen de FT'di değil mi? Serdar'ın Maldivlere tatile gitmesi bahane edilerek yollandı, Eren naptı onu bilen yok.
Şimdi sorma gereği hissettim kendimi... İkisinin yaptıkları Sinan'ın bu terbiyesizliğinden daha mı ağırdı diye? Eren'e haksızlık ettiğimizi düşünmeye başladım valla.

Ha bakın şimdi aklıma ne geldi...
Serdar ve Eren'e yallah diyen de FT'di değil mi? Serdar'ın Maldivlere tatile gitmesi bahane edilerek yollandı, Eren naptı onu bilen yok.
Şimdi sorma gereği hissettim kendimi... İkisinin yaptıkları Sinan'ın bu terbiyesizliğinden daha mı ağırdı diye? Eren'e haksızlık ettiğimizi düşünmeye başladım valla.
kaçtane maça son anda sakatlandım ayağına cıkmadı sorun buydu ama parasını ödediğin adamdan da faydalanmak gerek tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt