Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 775 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erman bile anlamış Galatasaray takımı birbirine mesafeli duruyorlar diyor. Belhanda/selçuk ikilisi iş yapmaz diyor. Terim ve yanındakiler Erman kadar takımı analiz etmekten yoksun.

Peki şu oyunu açıklayabilecek biri var mı? Ligden düşmüş bir takıma karşı oynanan bu oyunu, 1-0 sonrası bile ligden düşen takımdan baskı yemeyi? Penaltılar ve kırmızı kart olmasa pozisyonumuz yok, futbol adına hiç bir şey yok.

Kasmadı bile topçular 3 gün sonra lig finali var diye , çok kasmadan baya pozisyon bulduk net ama atamadık , penaltıların olma nedeni pozisyona girmeyelim diye zaten boşu boşuna yapmadılar , kırmızı da onların mallığı.

Adam daha saha kenarından söz geçiremiyor 3 ay önce gelmiş götü boklu topçuya.siz daha imparator diye yalayın.papağan gibi tekrarlamış olacağım ama şansı son zamanlarda yaver gidiyor.Bu tabi sonuçlara yansıyor amenna ama uzun vadede gidişat iyi değil.

City gibi pas pas pas oynamaya mı çalışıyoruz biz? Ama o oyun böyle yana yana yana sonra geriye geriye geriye sonra bir daha yana sonra bir daha geriye şeklinde oynanmıyor hocam. Karşı kaleye kısa yoldan, daha efektif şekilde gitmek için neden oyunun sıkışmasını, geriye düşmeyi falan bekliyoruz?

Hoca kendi bırakana kadar bizim hocamız olarak kalmalı orası ayrı ama Aykut'un oynattığı futbol tarzı bir oyun görmek istemiyorum.

Kasmadı bile topçular 3 gün sonra lig finali var diye , çok kasmadan baya pozisyon bulduk net ama atamadık , penaltıların olma nedeni pozisyona girmeyelim diye zaten boşu boşuna yapmadılar , kırmızı da onların mallığı.
Ben iki tane pozisyon hatırlıyorum, onlardan biri de șut idi Onyekuru'nun direğe giden. Diğer pozisyon ise ilk yarı Diagne'nin hiç ettiği. Bakın yine bir bahane bulduk, yanlış anlama sana söylemiyorum sen yeri geldiğinde eleştirini de yapıyorsun da, Sami Yen dışına çıktığımız zaman tam bir buçuk sezondur üç beş maç dışında tüm maçlarımız böyle. Hadi madem bu maçta kasmadılar hafta sonu Rize maçını nasıl açıklayalım? On kişi kalan rakipten ikinci golü yiyip geri düştük.

Ayrıca bu takımdaki başı boşluk nerden türedi? Sahada kafasına göre istediğini yapabileceğini sanan oyuncular, maç esnasında ve sonrasında rakiple dalaşan oyuncular, üstelik önemli bir maçın arifesinde.

Ben iki tane pozisyon hatırlıyorum, onlardan biri de șut idi Onyekuru'nun direğe giden. Diğer pozisyon ise ilk yarı Diagne'nin hiç ettiği. Bakın yine bir bahane bulduk, yanlış anlama sana söylemiyorum sen yeri geldiğinde eleştirini de yapıyorsun da, Sami Yen dışına çıktığımız zaman üç beş maç dışında tüm maçlarımız böyle. Hadi madem bu maçta kasmadılar hafta sonu Rize maçını nasıl açıklayalım? On kişi kalan rakipten ikinci golü yiyip geri düştük.
Fener maçı da 10 kisi den gol.yedik
Bugün yedigimiz gol de rezil di

Ben iki tane pozisyon hatırlıyorum, onlardan biri de șut idi Onyekuru'nun direğe giden. Diğer pozisyon ise ilk yarı Diagne'nin hiç ettiği. Bakın yine bir bahane bulduk, yanlış anlama sana söylemiyorum sen yeri geldiğinde eleştirini de yapıyorsun da, Sami Yen dışına çıktığımız zaman tam bir buçuk sezondur üç beş maç dışında tüm maçlarımız böyle. Hadi madem bu maçta kasmadılar hafta sonu Rize maçını nasıl açıklayalım? On kişi kalan rakipten ikinci golü yiyip geri düştük.

Ayrıca bu takımdaki başı boşluk nerden türedi? Sahada kafasına göre istediğini yapabileceğini sanan oyuncular, maç esnasında ve sonrasında rakiple dalaşan oyuncular, üstelik önemli bir maçın arifesinde.

2 yıldır böyleyiz ya yeni değil ki bu oyuncu grubuyla anca bu kadar olur değişiklik şart.

-Oyuncuların laubali oynamaları konusunda kendisi hatalı. Diagneyi oynatması anlaşılır da hareketlerine müsade etmesini biraz ilginç buluyorum

+Donk ve Sinan hamleleri yerindeydi. Donk Belhanda orta sahası iş yaptı Sinan da etkili olabildi.

Basaki yen 8. kez şampiyon ol güzel insan. Tengri bizi korusun

2 yıldır böyleyiz ya yeni değil ki bu oyuncu grubuyla anca bu kadar olur değişiklik şart.
Anlıyorum tamam ben de görüyorum özellikle orta sahamızın halini. Ama usta biz Sami Yen dışına çıkınca sadece orta saha olarak değil ki komple çöküyoruz.

En azından elindeki malzemeye göre bir oyun anlayışı geliştirirsin ama bir buçuk sezondur bir değişiklik görmüyorum. Aksine eksik kalan rakiplerden gol yiyoruz, gol bulan rakipler daha da cesaretlenip üzerimize geliyor Sami Yen dışında maça çıkmasak kimse fark etmez.

Şu maç penaltılar, rakibin aptalca atılması ve Feghouli'nin sazı eline alıp skora isyan etmesi olmasa dönermiydi şüpheliyim.

Fatih hocanın kazandırdıkları yadsınamaz buna eyvallah, yine bizim adımıza belki en iyi seçim buna da eyvallah ama ben futbol izlemek istiyorum. Rakiplerin korkmasını istiyorum, bundan önceki döneminde olduğu gibi iç saha deplasman fark etmeksizin maç günlerini iple çekmek istiyorum. Bir buçuk sezondur deplasman maçları ömrümüzden ömür aldı.

İsteyen istediği lafı soksun umrumda değil, esas bunları istemenin, bu beklentiye sahip olmanın Galatasarayın hayrına olduğunu aklı selim herkes kabul ediyordur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt