Fatih Terim | Teknik Direktör

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Su sezonu bir sekilde atlatalim da iyi oynamiyoruz.Bu da bir gercek.

Gelecek sezon su anki as 11'imizden Feghouli,Marcao,Luyindama,Linnes ve sezon sonundaki gibi oynarsa Muslera disinda kimse olmamali bence.Donk da iyi bir rotasyon oyuncusu olur.Geri kalan tum elemanlar arizali.
Sence Linnes as 11de oynayacak kadar iyi mi?

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Pazari dusunup iceriye girdi hemen

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Otoritesini eskisi kadar yansıtamıyor oyunculara bu kesin yani.

sent via GSC

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral
kupa zaferlerini zehir etmeye yemin etmiş kişilere inat en önde duruyor.
dün taraftarımıza sesleniyorum bazı seylerın farkında olun derken bu zaferleri zehir etmeye çalısanların provekelerine gelmeyin diyordu. şuanki kupayla olan sevincide bunun örneği.
adamlar kafaya takmıs şu sevincleri yasatmamak için herseyı yapacaklar.

edit. kalemi güzel biri şununla alakalı bi konu acsa çok iyi olacak. oyuncu tercihleri yanlıstı kadro planlaması yalnıstı kötu oynuyoruz vs Allah nasip ederse şampiyon olalım sonrasında linç edecek eleştirecek 4 ayımız olacak 4 gun daha sabır ve destek

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Sence Linnes as 11de oynayacak kadar iyi mi?
Degil ama orta sahadaki 3'lunun komple yenilenmesi ve forvete 2 tane adam almamiz gerekirken,Onyekuru'nun da Everton'a donecegini hesaba katarsak 6 transfer lazim.Sag beke Linnes'den daha iyi bir bek icin para kalacagini sanmiyorum.Ayni sekilde sol bek icin de para kalmayacak gibi.Orayi da 1 sene daha Nagatomo'nun toparlanacagini umarak onunla gecirmemiz gerektigini dusunuyorum.

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Degil ama orta sahadaki 3'lunun komple yenilenmesi ve forvete 2 tane adam almamiz gerekirken,Onyekuru'nun da Everton'a donecegini hesaba katarsak 6 transfer lazim.Sag beke Linnes'den daha iyi bir bek icin para kalacagini sanmiyorum.Ayni sekilde sol bek icin de para kalmayacak gibi.Orayi da 1 sene daha Nagatomo'nun toparlanacagini umarak onunla gecirmemiz gerektigini dusunuyorum.
Ahbab eğer Diagne piyangosu vurursa düzeltiriz gibi durumu. Babel büyük bir ihtimal Onyekuru yerine düşünülüyor ama genede 1 kanat oyuncusu laınır veya kiralanır diye düşünüyorum.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bence önümüzdeki sezon as bek olarak Naga-Mariano ile başlarsak hapı yutarız.

sent via GSC

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
yani? sinan atsın dedi sinan attı işte otorite yansıtamadığı kısım nerde onu anlamadım
Adam ilk penaltıda Selçuk ile tartıştı işte yine.

Ayrıca sadece bu maça özel dediğimi nereden çıkarıyorsun ben genel olarak konuştum.

sent via GSC

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Marçao ve Luyin transferlerle ucuza yetenekli topcu alabildigimizi gösterdik bence. Nasil böyle oyuncular bulunduğu gibi sağ yahut sol beke de as 11de oynayacak topcu bulunabilir çok fazla para harcamadan.

Linnes kalite açıdan as 11e girecek özellikleri yok, Donk gibi rotasyon oyuncusu olarak iş yapar gerçi. Seviyesinin altında kalmıyor ama bu yetmiyor

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
kupa zaferlerini zehir etmeye yemin etmiş kişilere inat en önde duruyor.
dün taraftarımıza sesleniyorum bazı seylerın farkında olun derken bu zaferleri zehir etmeye çalısanların provekelerine gelmeyin diyordu. şuanki kupayla olan sevincide bunun örneği.
adamlar kafaya takmıs şu sevincleri yasatmamak için herseyı yapacaklar.

edit. kalemi güzel biri şununla alakalı bi konu acsa çok iyi olacak. oyuncu tercihleri yanlıstı kadro planlaması yalnıstı kötu oynuyoruz vs Allah nasip ederse şampiyon olalım sonrasında linç edecek eleştirecek 4 ayımız olacak 4 gun daha sabır ve destek
Üstat kimse açmazsa sabah ben hallederim. Şimdi tarafımdan açılmaması forum için en hayırlı olanıdır.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Muslera-Luyindama-Marcao-Linnes-Donk-Onyekuru-Feghouli kesinlikle kalmali.
Mariano-Ndiaye-Belhanda-Diagne kesinlikle gitmeli.
Nagatomo-Fernando-Mitroglou 3'lüsü de gidebilir.
Yabanci kadrosunu revize etmezsek hüsran olur.

Üst Alt