Fatih Terim | Teknik Direktör

Fatih Hacı

Taçsız Kral
İlk döneminde yerli jenerasyonun ve Hagi-Taffarel gibi yıldızların;
Üçüncü döneminde şike sürecinden dolayı dağılmış olan Fb-Bjk'nin,
Dördüncü döneminde de ilk sezon Tudor'un kondisyonunun,geçen sezonda da rakipsizliğin ekmeğini yiyen şanslı adam.İkinci döneminde bunların hiçbiri olmayınca foyası ortaya çıktı.
Forentina ile İtalya kupasında finale kalmasında Florenzin suyundan, milli takımı ile Avrupa şampiyonasında yarı finale çıkması Nihat ve Semih Şentürk sayesinde olduğunu saymaya unutmuşsun.

Keşke inanılmaz birşey olsada kendisiyle 10 saniyeliğinede olsa tanışabilsem, elini öpebilsem.

1 kere sarılsam.

O kadar çok seviyorum lan.

Konuşması, duruşu, ağırlığı, karizması, başarısı.. herşeyiyle bir örnek. Ve bu adam sayısız başarılar kazandırdı.

Keşke kendi canımdan 10 sene verebilsem.

Seviyorum hocam.

Ali Serhat Karacan

Kırmızı Üye
İspatlayamayacağınız konularda aleni iftira atmayınız pls.
Beni kim banladıysa tam komedi oldu.yav arkadaş postu sildirmek için kendimi raporlayan benim arkadaşın söylediği mantıklı geldi diye silinsin istedim bunun üzerine banmayan sivrizekaliyi merak ediyorum.beni kim banladı Keramettin

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Fatih Terim, 1989-90 sezonunda Türkiye 2. Futbol Ligi'nde mücadele eden Göztepe'yi çalıştırdı. 18 maçta 12 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlik alan Fatih Terim; A Milli Takım'daki görevi nedeniyle sezon bitmeden Göztepe'den ayrılmak zorunda kaldı.

Adem Çakar

10 Numara!
Fatih Terim´in cevresine verdigi etkiyi görmek icin 2018 beinsports ödül törenlerinde Mert Cetin´e detayli bir sekilde bakmak yeterli. O gece o efendi, cekingen bakisli, kuru gözlü Mert Cetin gitmis, yerini Italyan bir kiralik Katil almisti.

Üst Alt