Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 815 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam daha 6 ay önce Ozan Kabak transferinin kendisine rağmen yapıldığını, kendisine istifa ve kabullenmek gibi iki seçenek kaldığını ve sırf taraftara verdiği sözden dolayı istifa etmediğini söyledi.. ve yönetimden bir Allah’ın kulu da çıkıp yalanlamadı..
Tüm bunlara rağmen hala “hirşiy hicinin ilinde” diye algı kasmak en hafif tabirle utanmazlık değil midir?

transferden sorumlu kişiyi oraya kim getirmiş bakın da kim utanmaz görelim

ağzımızı bozacaksak hardcore girelim beklemeyelim

Sorumlu kişi o değilki yalnız. Ama hocaya direk bağlantılı olduğu doğru.

Transferde Albayrak sorumluğu taşıyor yönetim tarafından ve son kararı başkan ve yönetim kurulu birlikte veriyor.

Özelikle satış konularında yönetim kabak transferinde görüldüğü gibi teknik heyetine aksi karar verme gücüne doğal olarak sahip

transferden sorumlu kişiyi oraya kim getirmiş bakın da kim utanmaz görelim

ağzımızı bozacaksak hardcore girelim beklemeyelim
Şükrü’nün transfer konusunda hiçbir yetkisi yok.. sadece transfer görüşmelerinde hocayı temsilen bulunuyor hepsi bu.. görüşmeler bir noktaya gelince da kararı yönetim kurulu veriyor.
Öte yandan az önce belirttiğim Ozan örneği Kabak gibi ortadayken.. Kabak’la yetinmeyip hocaya olan nefretlerini bu tür algılarla kusanlara utanmazlık az bile gelir..
Eğer onlardan biriysen gönül rahatlığıyla üzerine alınabilirsin.. değilsen zaten sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt