Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 555 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
. .
7e06cfe98977015ef41db94f2062f621.jpg

Bildiğim kadarıyla Fatih Terim'in isteğiyle 2011-2012 yıllarında bir çok il ve bölgede futbol okulları kurulmuştu. O dönem keşfedilen oyuncular ile tekrar çalışma şansı bulması güzel oldu.

Fatih Terim'e dua etsin bu çapsızlar ordusu. Yoksa çoktan sandıklar kurulmuştu. Ha kulübün satılmasını çok isteyenlerdenim, o ayrı mesele. Ne kadar erken satılırsa, o kadar iyi.

hoczaam ali yavuzu oynat şu hafta sonu ya

sinan gümüşle başlayalım tamam bişey demiyoruz gerçi başka adam yok xd ama oynat şu çocuğu son 30dk

Tudor Ozan'ı Osmanlıspor'a gönderiyordu takasta, Terim 11 milyona Stuttgart'a sattı, o da serbest kalma bedelinden dolayı. Aradaki farkın sebebi de aşağıdaki yazıda anlatılmış.
hınc.jpg
hınc2.jpg
hınc3.jpg

Hocanin Milan transferlerine bakiyordum iddia edildigi gibi para bulunca sapitiyor mu acaba diye, ama hem o donem Milan'da transferleri gercekten kendisi mi yapti bilmiyorum hem de asiri hakim degilim 2000'lerin basi dunya futboluna. Kendine guvenen bir babayigit su transferleri degerlendirebilir mi acaba tek tek? Bu arada donemin sartlarina gore dehset paralar harcanmis.

f592d213af2.png

Ozan'ı ondan habersiz sattılar. Sırada Belhanda var. İstifa etsin diye zorluyorlar siyasi baskı ile herhalde.

Farkında değiller ama bu sefer giden Terim değil onlar olacak.

Çünkü hiçbirinde Aysal çapı yok.

Hocanin Milan transferlerine bakiyordum iddia edildigi gibi para bulunca sapitiyor mu acaba diye, ama hem o donem Milan'da transferleri gercekten kendisi mi yapti bilmiyorum hem de asiri hakim degilim 2000'lerin basi dunya futboluna. Kendine guvenen bir babayigit su transferleri degerlendirebilir mi acaba tek tek? Bu arada donemin sartlarina gore dehset paralar harcanmis.

f592d213af2.png

alawesliler haric iyi transferler gibi
alawes de o sene uefada final oynamisti o yuzden dadanilmis

Hoca demedimi sürpriz gidenler olabilir diye? Dönem baslamadan her oyuncu icin teker teker rakam vermistir, ve oyuncu x icin istedigim parayi getiren olursa gidibilir diye Sükru ve yönetime demistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt