Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 556 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin o fındık kadar beyin içermeyen kafana sokayım

Git Fener başlıklarına Mata haberleri falan yaz.

Kendi fikrim kimse takdir/ kabul etmek zorunda değil.

Çıkıp kendisi iyi teklif adlık satılmasın istemiştik ama oyuncu da gitmek isteyince sattık diyene kadar da böyle düşünmem anormal değil. Tıpkı bir başkasının aksini düşünebileceği gibi.

Ayrıca bunu bugün FT için yapıyor oluşum yarın başımıza başka bir hoca gelince, onun içinde yapmayacağım manasına gelmez. Galatasaray'ı yöneten tüm yönetimlerin uzun süredir basiretsiz işler yaptığını ve hocalara yeterli imkanları sağlamaktan çok uzak olduklarını da (kısmen Tudor ve 3. gelişinde FT hariç) eklemek lazım.

Uzun lafın kısası benim için herhangi 1 yönetim < Fatih Terim < Galatasaray

Ozan'ı ondan habersiz sattılar. Sırada Belhanda var. İstifa etsin diye zorluyorlar siyasi baskı ile herhalde.

Farkında değiller ama bu sefer giden Terim değil onlar olacak.

Çünkü hiçbirinde Aysal çapı yok.

Baskalarinin buna inanmasi tamam da sen ortada kanit yokken kaniya varmayan bir adamsin bu hukme nasil ulastin? Yazin da aynisini Gomis'le, gecen kis da Badou'yla mi yaptilar?

Kendi fikrim kimse takdir/ kabul etmek zorunda değil.

Çıkıp kendisi iyi teklif adlık satılmasın istemiştik ama oyuncu da gitmek isteyince sattık diyene kadar da böyle düşünmem anormal değil. Tıpkı bir başkasının aksini düşünebileceği gibi.

Ayrıca bunu bugün FT için yapıyor oluşum yarın başımıza başka bir hoca gelince, onun içinde yapmayacağım manasına gelmez. Galatasaray'ı yöneten tüm yönetimlerin uzun süredir basiretsiz işler yaptığını ve hocalara yeterli imkanları sağlamaktan çok uzak olduklarını da (kısmen Tudor ve 3. gelişinde FT hariç) eklemek lazım.

Uzun lafın kısası benim için herhangi 1 yönetim < Fatih Terim < Galatasaray
Eğer Ozan'ın satışına onay verdim lafı hocanın ağzından çıkarsa ihraç edileceksin forum üyelerini sürekli yanıltmaktan.

Bu da sana son sözüm.

Elaman istifa!
Semih, Emre, selcuk, sabri, omer ve mugdati al yanina git bir lokanta ac. Sen anca orda Mekanin sahibii olursun. Zaten hangi akla mantikla futbolcu transferini sana biraktilar?

Sneijderi begenmeyen adam, ozamanlar sakat Kakayi istemisti

Klasik terim ve çöp transfer dönemi resmen başladı.

Ancak;Semih,emre tasdemir,emre colak,babel. Gibi çöplere çapı ve sözü yetiyor.

Onun dışında kimse bunu takmıyor.

Gönderilmeli. Ya da kendisi bırakmalı.

Böylece camia yeniden birleşecektir.

Terim gibi baskın figürlerin seveni kadar sevmeyeni de oluyor. Bu da bir kavga ortamını doğuruyor. Bunun önüne geçmek için tek çare hocayı göndermek.

Sonrasında zamanında Prandelli'nin gelmesiyle oluşan ortam gibi bir ortam yakalanabilir doğru hocayı bulursak.

Prandelli ile süreç çok kötü gitti ama başlangıçtaki hava çok güzeldi hatırlarsak. Bütün zaferler gökyüzüne dönemini hatırlıyordur herkes. İhtiyacımız olan şey o dönemdeki gibi bir birliktelik ortamı.

Temel nokta camia ile herhangi bir bağı bulunmayan ve dolayısıyla kimseyi rahatsız etmeyecek bir figürü antrenör olarak getirmek. Yabancı en iyi tercih olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt