Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 619 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam şu takım oyunu arkadan kururken çok statik geçişte.

Langırtspor diye eleştiri amaçlı konusu vardı üstelik. En büyük sorunumuz bu ki bunun en baş sorumlusu teknik kadronun.

Bir maçta olur dersin rakip iyi kitlemiş ama bu sorun epeydir mevcut. Hemen rakibinin orta sahası normal kademe aldığı her maçta bu sorun mevcut

yenilmemeye çıktı çok net

denk gelip bir tane atsaydık top tüfek saldırarak ya herrü ya merrü diyecekti

ama o gol denk gelmeyince hiç zorlamadı bile.

sanırım ağır bir skor almaktan çekindi.

Takimdan ilk dakikadan itibaren hayvani bir pres ve hurrah hucum bekliyordum cok ciddi hayalkirikligina ugradim

Net rezil olmadan elenmeye cikmis, hakem hakkinda konusabilecek olmasi da yama oldu resmen

Ben hayvan gibi risk alip 6-0 yenilmeyi tercih ederdim acikcasi

Takimdan ilk dakikadan itibaren hayvani bir pres ve hurrah hucum bekliyordum cok ciddi hayalkirikligina ugradim

Net rezil olmadan elenmeye cikmis, hakem hakkinda konusabilecek olmasi da yama oldu resmen

Ben hayvan gibi risk alip 6-0 yenilmeyi tercih ederdim acikcasi

hiç yalan söylemeyeyim ağır bir skordansa böyle elenmeyi seçerdim ben. ağır skorun yıkımı da ağır oluyor. :red:

Ne demesini beklersin
Eleştiri yapanların düşündüğü eleştirileri yapması gerekir ila ki. Sanki onun, bunun veya benim yaptığı eleştiri doğru ya.

Adamın kendisi eleştiri olarak neyin doğru veya olmadığına burada kişiler karar veriyor zaten.

Adam hadi hiç öz eleştiri yapmamış olsaydı neyse. Yaptığı oldu.

Ego sorunu sözde sadecece Fatih terimde yok galiba.

Eleştiri yapanların düşündüğü eleştirileri yapması gerekir ila ki. Sanki onun, bunun veya benim yaptığı eleştiri doğru ya.

Adamın kendisi eleştiri olarak neyin doğru veya olmadığına burada kişiler karar veriyor zaten.

Adam hadi hiç öz eleştiri yapmamış olsaydı neyse. Yaptığı oldu.

Ego sorunu sözde sadecece Fatih terimde yok galiba.

Fatih Terim ozelestiri yapmiyor / Fatih Terim cok egoist soylemleri narrative olmaktan oteye gidemiyor

Insanlar kaybetmis bir Mourinho basin toplantisi izleseler anlayacaklar aslinda

Ya da dun geceki mactan sonra neden boyle oldu sorusuna benim 5 CL sampiyonlugum var Atletico'nun hic yok cevabi veren Ronaldo'yu dinleseler

Fatih Terim ozelestiri yapmiyor / Fatih Terim cok egoist soylemleri narrative olmaktan oteye gidemiyor

Insanlar kaybetmis bir Mourinho basin toplantisi izleseler anlayacaklar aslinda

Ya da dun geceki mactan sonra neden boyle oldu sorusuna benim 5 CL sampiyonlugum var Atletico'nun hic yok cevabi veren Ronaldo'yu dinleseler
Onlar yalnız gerçekten ego lu:)

Ama böyle olmaları bence asıl bu başarının ortaya çıkmasının en önemli nededir bu kişilerde.

Dışarıya doğru antipatik olsada kendi iş dünyalarında özelikle başarıyı getiren en önemli etkendir. Mükemmelik duygusu ile kendisinden bu mükemmeliği devamlı beklemek.

Fatih terimde aşırı öz güven mevcut olsada bunların seviyesinde değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt