Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EGcy4XrXUAAJjXV

Lütfen 19.55-21.35 arası dinleyin.

Dinleyin ki, hocamızın nasıl bir transfer canavarı olduğunu görün.

Hala oyuncu istiyor,doymuyor maalesef.

Fatih terim dusmanı galatasaray dusmanı serdar ali çelikler.100 kere de olsa yazacam.Bu adam gördugum en boş ve en sinsi adam.Sormak lazım keko serdara terim çok adam istiyorda ersun gariban mı ?

Fatih terim dusmanı galatasaray dusmanı serdar ali çelikler.100 kere de olsa yazacam.Bu adam gördugum en boş ve en sinsi adam.Sormak lazım keko serdara terim çok adam istiyorda ersun gariban mı ?

Konu Ersun değil ki zaten.

Terim hakkında konuşuyorlar ve söylediklerinde hiçbir yalan yok.

Hoca ne istediyse alındı. Ocak ayı dedi beklendi. Temmuz dedi beklendi.

Göndermek istedikleri gönderildi, almak istedikleri alındı hatta fazlasıyla alındı.

Şimdi yine Ocak diyor.

Adama sorarlar sen hayırdır hocam ne istiyorsun daha başarılı olmak için diye.

Göndermek istedikleri gönderildi, almak istedikleri alındı hatta fazlasıyla alındı.

Şimdi yine Ocak diyor.

Video bazlı demiyorum.Serdar ali iflah olmaz bir galatasaray dusmanı ve fatih terim dusmanıdır.Dediklerini de ciddiye alacak değilim.Mehmet ayan kankası ile sabah akşam galatasarayda söyle problem var böyle problem var diye dedikodu yaparlar.

Şimdi yine Ocak diyor.

Çünkü çalışmıyor. Dersine çalışmıyor. Hazır önüne düşmesini istiyor her şeyin. Tecrübemle her şeyi çözerim kafasında ama olmuyor işte. Bu yaşta bu kafaya girmesini de çok yadırgamıyorum. Ama o zaman çık yukarı bırak antrenörlüğü yani anlamıyorum bu işi. Fatih hoca başkan olsa kendisini elli kere kovmuştu şuan. Daha neyin sabrını transferini istiyor bizden. Bu kulübün imkanları ortada kılı kırk yarmamız lazım hata şansımız kalmadı.

Ek olarak Fatih hoca Kayserispor'da filan çalışsa kuvvetle muhtemel küme filan düşürürdü o kadar formsuz. Şu kadronun ligi süpürmesi lazımdı.

Çünkü çalışmıyor. Dersine çalışmıyor. Hazır önüne düşmesini istiyor her şeyin. Tecrübemle her şeyi çözerim kafasında ama olmuyor işte. Bu yaşta bu kafaya girmesini de çok yadırgamıyorum. Ama o zaman çık yukarı bırak antrenörlüğü yani anlamıyorum bu işi. Fatih hoca başkan olsa kendisini elli kere kovmuştu şuan. Daha neyin sabrını transferini istiyor bizden. Bu kulübün imkanları ortada kılı kırk yarmamız lazım hata şansımız kalmadı.

Ek olarak Fatih hoca Kayserispor'da filan çalışsa kuvvetle muhtemel küme filan düşürürdü o kadar formsuz. Şu kadronun ligi süpürmesi lazımdı.

Rakip gore, taktik ve dizilik belirlemiyor. Arsenalda mesela, Emerry surekli rakiplere gore dizilis ve takik belirliyor ama Arsenal taraftaria asiri degisiyor diye kiziyor adama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt