Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kim tanımıyorum ama Didem Erol var ki Allah bağışlasın. Sözlük değmediği için başlığını açmadım. Yoksa sırada o vardı.

Esra Eron sunucu ve mankendir. 2002 Miss Turkey Güzellik yarışmasında üçüncü olan Eron, aynı yıl içinde Miss Europe yarışmasındada üçüncü oldu. Eron, 1.78 boyunda ve 56 kilo. 89-61-93 ölçülerine sahiptir. Türkçe yanı sıra İngilizce ve Fransızca da bilmektedir.

basımızd yönetım olmadıgı icin hoca bu yıl saha dısı pisliklerle ugrasmaktan mental olarak cok kötü durumda konusmalarından bile belli

oyuncu yönetimi konusunda uzman olan hoca bunu bile yapamıyor kafası ne takımda ne sahada nasıl düzelir bilmem ama düzelmezse şampiyonluk hayal olur

iş tamamen hocada yani.

ali koça gizli hayranlık duyup bunu fatih terim karşıtlığı üzerinden dışa vuran çok sahtekar var delikanlıca söyliyemiyorlar yandan dolaşıp hocayı eleştirerek yapıyorlar çakallıklarını bizim bazı saf taraftarlarımız da bunların gazına geliyor ne yazık ki.
@Emre Bari gizli bir ali koç hayranı olabilir mi çünkü hoca 2.5 senedir top oynatmıyor bu takımın hali ne falan demişti hatırlıyorum

Basın toplantısında şuna benzer bir cümle kuracaktır;

“ Real Madrid eksik diyorlar. Böyle algılara taraftarımız inanmasın. Makas çok açık. Bütçeleri iki katı bla bla bla bla bla... “

Yenilgiye kılıf hazırlar. Arada yönetime, kendi futbolcusuna laf sokar.

Biride çıkıp “ Hocam, Brugge deplasmanda Madrid’den puan aldı. Brugge’un kadro değeri Galatasaray’dan düşük. Ne diyeceksiniz ? “ diye sormaz.

Büyük ihtimal mağlubiyetle,düşük bir ihtimal beraberlikle bitecektir.

Sonrasında da takımının yarısı sakat olan Beşiktaş’ı da yenemeyip tüyü dikecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Basın toplantısında şuna benzer bir cümle kuracaktır;

“ Real Madrid eksik diyorlar. Böyle algılara taraftarımız inanmasın. Makas çok açık. Bütçeleri iki katı bla bla bla bla bla... “

Yenilgiye kılıf hazırlar. Arada yönetime, kendi futbolcusuna laf sokar.

Biride çıkıp “ Hocam, Brugge deplasmanda Madrid’den puan aldı. Brugge’un kadro değeri Galatasaray’dan düşük. Ne diyeceksiniz ? “ diye sormaz.

Büyük ihtimal mağlubiyetle,düşük bir ihtimal beraberlikle bitecektir.

Sonrasında da takımının yarısı sakat olan Beşiktaş’ı da yenemeyip tüyü dikecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocamızı eleştirebilirsin ama bu biraz ağır olmuş real madridi yarın yeneceğiz ve buda hocamızın verdiği motivasyon ve kazanma azmi sayesinde olacak sende malesef yanıldım demek zorunda kalacaksın.

eğer galatasaray galatasaray olmuşsa bunda en büyük pay fatih hocamındır fatih terim olmasa galatasaray şu anki konumundan çok uzak da olurdu bazı kişilerin değeri yaşanılan zamanın içerisinde farkedilmiyor sonra anlaşılıyor.

Takımda sıkıntı nerde çözüm bulamıyor orta sahada belhanda yuzunden takımı 10 kişi oynayıp faturayı feguliye kesiyor ben öğrenmem ogretirim felsefesi ile rotasyon yapacağım diyor genclerbirligi maçından sonra cezalı mariano yerine şener mecburen oynatip gene Babel ile belhanda ile oynuyorsun feguli yok sağda yardım yok gollleri ordan yiyorsun değişiklikler feci ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt