Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 490 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu neyin agresifliğini yapıyorsun? ilk taburcu edilen hastalar +60 demişti ve erken tanının önemli olduğunu söyledi. Politikacı bu adam ama doktor ayrıca. Böyle bir konuda niye omurgadan konuşsun.

Neyin agresifliginden bahsediyorsun. Ben butun dunyada olani soyluyorum. Tamam sen haklisin ilaci var ve erken tanida hemen uyguluyabiliyorlarsa helal olsun diger ulkelerede puf noktasini verseler bari insanlar olmesin.

Erken tanida baska insanlara bulasma sansi azaliyor yasli bunyesi dusuk insanlara bulasma orani azalir cunku hastalik belirlenirse o kisi karantinaya alinir ver temizlene kadar cikmaz bir yere.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a yapılan son koronavirüs testlerinin negatif sonuçlandığını açıkladı. İki isim, yakında hastaneden taburcu olacak.

Neyin agresifliginden bahsediyorsun. Ben butun dunyada olani soyluyorum. Tamam sen haklisin ilaci var ve erken tanida hemen uyguluyabiliyorlarsa helal olsun diger ulkelerede puf noktasini verseler bari insanlar olmesin.

Erken tanida baska insanlara bulasma sansi azaliyor yasli bunyesi dusuk insanlara bulasma orani azalir cunku hastalik belirlenirse o kisi karantinaya alinir ver temizlene kadar cikmaz bir yere.
Yahu bir doktorun söylediği sözü söylüyorum ben. Niye ben kendim bir şey uyduruyormuşum gibi tepki veriyorsun? İlk taburcu olan 2 hasta için söylemişti. Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum konuşmasının. Bulursan dinle, git altına yaz bana bilmişlik taslayacağına.

Eşi ve çocukları, iyileştikten sonra Fatih Terim'in teknik direktörlüğü bırakmasını istiyor.

(Takvim)
Galatasaray o gün biter.

2 sene şampiyonsuzluk sonrası taraftarlar ilk önce "İstifa" sonra "İmparator Fatih Terim" bağrır

..ve Terim 2 yıllık mola sonrası takımın başına gelir, Belhanda yı Hasan'ın kontenjanına koyar ve yine Şampiyon oluruz.

1.takvim haberi direk gecmek lazim. Fener yalakasi gazete kendi isteklerini yazmis.
2.esi ve cocuklari birakmasini istese fatih hocam duramaz.adam galatasarayla yasiyor.
3.bu surecte taraftar hep yanindaydi. Yalniz birakmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt