Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 436 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şener’i hangi mantıkla sola aldın? Hadi sezonun ilk yarısı böyle bir şey yapsan tamam zorunluluk derim. Ama Linnes kulübedeyken niye böyle bir mallık yapıyorsun?

Maça heyecan gelsin falan diye mi?! Cidden bazen hiç anlayamıyorum hocam seni. İnan anlayamıyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şener’i hangi mantıkla sola aldın? Hadi sezonun ilk yarısı böyle bir şey yapsan tamam zorunluluk derim. Ama Linnes kulübedeyken niye böyle bir mallık yapıyorsun?

Maça heyecan gelsin falan diye mi?! Cidden bazen hiç anlayamıyorum hocam seni. İnan anlayamıyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lig o kadar kötü ki böyle taktikler ile de şampiyon olabiliyoruz.

Mariano daha faydalı olur demiştim doğru yolu buldu devam etmeli içerdeki maçlarda Jesse ile marianoyu merak ediyorum saracci sakatlanınca Ömer bayramı oraya cekecek diye çok korktum daha önce yapmış ve puan kaybetmistik gitti oraya seneri aldı .Elinde linnes varken ve Linnes solda daha iyiyken neden şener ?
Takım 60 dan sonra dağıldı sakatlıklar olmasa değişiklik için gene 73 dk bekleyecekti galiba .
Bu takım hala defanstan düzgün top çıkaramıyor biraz baskıda dağılıyor seri ile bu iş olmayacak yumuşak kalıyor orta saha için .
Tempo sorunu devam ediyor yavasi oynuyoruz
Seri belhanda nzonzi Selçuk gitmeli bir veya iki defans bir orta saha birde forvet lazım ...

Fikstüre şimdi bir daha baktım.. Sivas deplasmanına kadar Kadıköy deplasmanı hariç müthiş fikstürümüz var.

Kayseri,Malatya,Gençlerbirliği içeride, Paşa dışarıda.. Bu dört maçtan 12 almak şart. Kadıköy'den de 1 puanı kopartırsak 46 ile Sivas deplasmanına gideriz.

Sivas deplasmanından sonra fikstür baya zorlaşıyor. Hocanın o maça kadar 46'yı hedeflemesi şart!

20b35a26ee4.png

Yazın 13 transfer yapıldı hiç bir tanesi bugün 11'de 10 maçın üstünde oynamadı büyük ihtimalle.
Stoper alınmaması ne kadar yönetimin suçuysa, alınan bu 13 transferden faydalanamamak teknik ekibin suçudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt