Fatih Terim - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hayri Cund

hocayla aran iyidir senin söyle de allah aşkına santraforsuz oynamasın

diagne ile daha çok oyun içinde oluyor takım

halil tek santrafor sevdasından vazgeçsin

bizim ligde özellikle güçlü santrafor bugı var

mohammed ve diagneden devam

yaw cagne geçen gün necip ve eskiden sıkça ezdiği vidaya karşı 70 dk hiçbişey yapamadı. bugünkü gibi oynasa oynar hep. ha 3 tane fln da gol kaçırdı allah korusun atamasak burda at, eşek fln bi ton laf edecektik. ben halili beğeniom ama dediğin gibi tek forvette olmayacak gibi şu an, hocayın başka bişey bulması lazım lig için. gerçi en son mostafa ve halille başladığında konyayı yendik ama çok kötü oynadık. o da var

yaw cagne geçen gün necip ve eskiden sıkça ezdiği vidaya karşı 70 dk hiçbişey yapamadı. bugünkü gibi oynasa oynar hep. ha 3 tane fln da gol kaçırdı allah korusun atamasak burda at, eşek fln bi ton laf edecektik. ben halili beğeniom ama dediğin gibi tek forvette olmayacak gibi şu an, hocayın başka bişey bulması lazım lig için. gerçi en son mostafa ve halille başladığında konyayı yendik ama çok kötü oynadık. o da var

ya gol atmasa da baya boşluk yaratıyor mo da diagne de

elimizdeki oyuncular pas oyununa yatkın değil boş alanda daha iyi o yüzden diagne ve mo gibi rakibi açacak adamlar gol atmasalar da morutana cicaya fege kereme alan açıyorlar

yoksa sıkışıp kalıyor takım

ya gol atmasa da baya boşluk yaratıyor mo da diagne de

elimizdeki oyuncular pas oyununa yatkın değil boş alanda daha iyi o yüzden diagne ve mo gibi rakibi açacak adamlar gol atmasalar da morutana cicaya fege kereme alan açıyorlar

yoksa sıkışıp kalıyor takım
Pasla çıkamadığımız anlarda Momo ve Çatne'ye uzun oynayabilmemiz net rahatlatıyor takımı. Kerem de arkaya sarkıyor, sürekli tehdit.

Pasla çıkamadığımız anlarda Momo ve Çatne'ye uzun oynayabilmemiz net rahatlatıyor takımı. Kerem de arkaya sarkıyor, sürekli tehdit.

bugün cicanın attığı golü emre b.nin bizde attığı gole benzettim mesela

o takımda da hakan vardı böyle arkayı rahatlatan

o takımda çok pas oyunu filan oynamıyordu

tek tarz oyuna saplanmamak gerek

moyu kazanmamız şart

sürekli oynaması lazım bence bu herifin

Cezanın hakılılığı veya az/ çok olması ayrı bir tartışma konusu.aldığı sarı kart bariz amatörlüktü.orada atılacqğının sinyallerini verdi.ikinci golden sonra maçı kapattım niçin atıldığını görmedim ama tahminim kasti olarak kendini attırdığı yönünde zaten her sene klasikleşti ceza alması.
Terimin ceza alıp takımı yalnız bırakması gözümde belhandanın derbilerde kırmızı görüp takımı yüzüstü bırakmasından hiçbir farkı yok veya sene başındaki marcao-kerem olayından.marcao tffnin cezası dışında hem para hem de kadrodışı cezası aldı. hakem hata yapabilir,art niyetlidir seni doğrar,galibiyetini çalar.bunca sene tecrübelisin,sana kinli olduklarını da biliyorsun hala kendini tutamayıp ceza alıyorsan bunun bir yaptırımı olmak zorunda.şartlar ne olursa olsun takımını yalnız bırakamazsın.Şimdi beyefendiye yönetimden para cezası çıkması gerekiyor.topçuya ayrı tdye ayrı muameleyi kabul etmiyorum.

Avrupa maçlarında net olarak görüyoruz ki fizik kondisyon olarak takımı çok iyi hazırlamış hoca. Ama ligde hücumda problem çözmede sorunlar var. Buna çözüm üretmeli hoca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt