Fatih Terim - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstikrarlı bir anti terimball'cu olsam da ülkece bugün gelinen noktada, hoca bize biz hocaya muhtacız. Bu kur düzeniyle Hoca potansiyelinde td getirmek ve istediği bütçeyi vermek hayal.hayalden öte maddi intihar olur. Eleştireceğiz,kızacağız ,inatlarını törpülemesi için daha fazla baskı kurmaya çabalayacağız ama ne olacaksa hoca ile olacak.En temelde kendi normallerini bulup aşmasını dilemekten başka yapacak birşey yok.

Şu bir gerçek ki ülkenin bu halinde hocaya sahip olmak büyük şans.

Klişe olacak ama ,yapacaksın hocam çünkü yapmak zorundasın.

Ben terimin en büyük hatasının Sistem,taktik,oynattığı oyundan önce transferlerde olduğunu düşğnüyorum.Sırf bu yüzden ve aslolan Galatasaray sözcüğünün karşılığını veremediği için gitmesi gerektiğini söylüyorum.sürekli aynı hataları yapan hiçbir şekilde galatasaray menfeati için inadından ve egosundan vazgeçmeyen adam aslollan Galatasaray palavrası sıkmasın.

Ama tam aksine kadronun iyi olduğunu,transferlerin iyii olduğunu ama fatih terimin oynatamadığını söyleyen taraftarlarında Fatih terimden farkı yok.

Şu marsilyanın harcadığı para ve oynadığı oyunu görünce bence fatih terim bana göre oynattığı oyun konusunda buradaki abartıldığı kadar kesinlikle kötü değil.bu kadroyla bundan daha iyisi zor.fatih terimi gömüpde yabancı hayranlığı yapanlar sampaoli hakkında neşer düşünür acaba.

İlk önce kadroyu doğru kur ondan sonra bakılır oyuna.daha biz senelerdir ilk aşamada kaybediyoruz.Rezil takımlara şampiyonluklar veriyoruz.Hala akıllanmayan yöneticiler,teknik adamlar ve taraftarlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben terimin en büyük hatasının Sistem,taktik,oynattığı oyundan önce transferlerde olduğunu düşğnüyorum.Sırf bu yüzden ve aslolan Galatasaray sözcüğünün karşılığını veremediği için gitmesi gerektiğini söylüyorum.sürekli aynı hataları yapan hiçbir şekilde galatasaray menfeati için inadından ve egosundan vazgeçmeyen adam aslollan Galatasaray palavrası sıkmasın.

Ama tam aksine kadronun iyi olduğunu,transferlerin iyii olduğunu ama fatih terimin oynatamadığını söyleyen taraftarlarında Fatih terimden farkı yok.

Şu marsilyanın harcadığı para ve oynadığı oyunu görünce bence fatih terim bana göre oynattığı oyun konusunda buradaki abartıldığı kadar kesinlikle kötü değil.bu kadroyla bundan daha iyisi zor.fatih terimi gömüpde yabancı hayranlığı yapanlar sampaoli hakkında neşer düşünür acaba.

İlk önce kadroyu doğru kur ondan sonra bakılır oyuna.daha biz senelerdir ilk aşamada kaybediyoruz.Rezil takımlara şampiyonluklar veriyoruz.Hala akıllanmayan yöneticiler,teknik adamlar ve taraftarlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Futbolda herşey var. Ondan zevkli zaten. Terim pahalı Marsilya yı yendi ama GS nin on kat ucuzu takımlara da yenilip duruyor.

Hocayı ben de çok eleştiririm hatta artık bırakması gerektiğini de düşünüyorum. Ama şurada şimdiye kadar sezonun en önemli maçında çok önemli bir galibiyet aldıktan sonra ortaya çıkan bazı yaklaşımlar büyük rezillik gerçekten. Böyle şeyler yazan adamların Galatasaraylılığından şüphe ederim.

Hayal kırıklığı yaratan ve moral bozan Fener maçından sonra şurada güzel oyunla güzel skorla Avrupa'da maç alıp gruptan çıkmayı garantilemişiz sizin derdinize bak. Sizin derdinizi seveyim ben. FT nefreti Galatasaray sevginizin önüne geçmiş, ortada bir Galatasaray sevgisi var mı o da muamma.

http://instagr.am/p/CWxr9ACLTiY/
20211127_143644-jpg.142597

Hocayı ben de çok eleştiririm hatta artık bırakması gerektiğini de düşünüyorum. Ama şurada şimdiye kadar sezonun en önemli maçında çok önemli bir galibiyet aldıktan sonra ortaya çıkan bazı yaklaşımlar büyük rezillik gerçekten. Böyle şeyler yazan adamların Galatasaraylılığından şüphe ederim.

Hayal kırıklığı yaratan ve moral bozan Fener maçından sonra şurada güzel oyunla güzel skorla Avrupa'da maç alıp gruptan çıkmayı garantilemişiz sizin derdinize bak. Sizin derdinizi seveyim ben. FT nefreti Galatasaray sevginizin önüne geçmiş, ortada bir Galatasaray sevgisi var mı o da muamma.

Neyden şüphe ediyorsun, bunların tarzı böyle.

Bazılarının FT nefreti çoktan GS sevgisinin önüne geçmiş durumda

Maçı, kaybetsek de Avrupa'dan da elensek, FT'nin elinde kozu kalmasa diye izliyor bu adamlar.

Ligde kazanınca üzülüyor, Fener derbisinde rakibi pozisyon anlamında ezdiğimiz göz ardı edilirken Marsilya maçında rakip daha fazla pozisyon bulunca kazandık ama çok pozisyon verdik diyorlar. Daha xG nedir bilmeyen adamlar Marsilya'nın penaltısındaki iki pozisyondan 1.6 xG çıktığını falan da bilmeyip yeaaa Marsilya'nın xG'si 3'e yakın falan diyorlar.

Ne anlatacaksın bunlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt