Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Cevap: Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi

Ağzına sağlık hocam.. Keşke ıslak pantolonlarını göstertseydin şunların..

Ziya bunağı ortalığı karıştırdı FT bağlanınca 2 laf edemedi.

Ziya bu kadar adammış demekki, lafı atıyosan arkasında durup konuşacaksın karşındakiyle.

Ağzına sağlık hocam...

Şu Yiğit olayını da biraz açsaydın iyi olurdu... Adam bize maçtan 20 gün sonrra geldi.. Hala yiğit'i malzeme yapıyorlar beyin sıfır basmıyor sanırım

Serhat merhat hepsi süt dökmüş kedi olmuş

Aralarinda 1 tane adam yok, hocada hata cikip bunlara laf anlatiyor. Hic geregi yok, bi alay bunak.. Camide/Kahvede toplanmis adamlar bile bu kadar bos laf konusmuyor..

Adamların istedikleri oldu, süt dökmüş kediye çevirdi diyosunuz.

Programlarına Fatih Terim'in bağlanması onlar için ne kadar büyük bişey biliyo musunuz :)

Yıllarca Galatasaray'ın da sizin gibi şerefsizce, ahlaksızca, karaktersizce şikeye karışmasını bekleyeceksiniz. Hayatınız bunu aramakla geçecek. Spor müdürlerine Wolkswagen Passat arabalar aldığınız, yalakanız olan medya da sizin bu arayışlarınıza alet olacak, onların da şiddetten reyting kazanma duyguları kabaracak. Her daim ama her daim Galatasaray'ın da sizin gibi yüz kızartıcı bir suç işlemesi için dualar edeceksiniz. Gözleriniz fal taşı gibi açılacak belki Galatasaray'da yapmıştır diyerek bakacaksınız. Yanlış anonslardan imanınız gevreyecek. Usanacaksınız ama bıkmayacaksınız.

Bir gün gelecek, inanılması güç ama gerçekte var olan üçüncü boyuttaki gereksiz Fenerbahçe aklınız çalışacak ve bu beklentinizin boş bir çaba olduğunu anlayacaksınız. İşte o gün kıyametin koptuğu gün olacak. Allah yolunuzu açık etsin.

Cevap: Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

521854_316379711757631_119387411456863_832459_351393755_n.jpg

:asd:

nedim denen adama yalancidan tutun neler dedi neler imparator,kayada nedim bey neden susuyorsunuz diyor ;) nedim efendide galatasaraya tesekkür ederiz bize cok yardimci oldular ;) hahahhaha mal herif

Nedim çok omurgasız bi adam.Aziz bile daha karakterli bundan.

Cevap: Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Fatih hoca gerekli aciklamayi yapmis,nedim Türkmen icin birseyler yazacagim ama degmez,bukelemun baskan diyelim gecelim,program icinde sus pus oldu, Ali Dürüst ve Fatih Terim baglaninca...

Bize karsi topyekün fener medyasi savas acti,birileri basti dügmeye nasilda germeye calisiyorlar bizi...

Hayrola saibeciler ve sikecilere ceza verildi konumu bitti bu memlekette?

Her ne olursa olsun Fatih Terim'in böyle gerzekce bir programa baglanmasini dogru bulmuyorum

Yahu ilk maçta culio ve stancu oynamadımı sonuç ne oldu? Daha ne ötüyo bu ordu başkanı denen herif ayrıca biz bu 2 adamı vermesek kesin bank asyadalardı dua etsinler bize!!!

bence ali dürüstün dedigi gibi oldu.ordusporun iddiasi kalmadi ve 2 ay daha culioya para ödemek istemedi.ali dürüst bunu söyleyince nedim efendi gik diyemedi.ayrica disiplin talimatinda sporcu maclara cikmaz ise diye devam ediyor.culio maca cikmamazlik yapmadi yani bence burda culio ceza falan almaz.fifaya gider parasini catir catir alir

Üst Alt