Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Cevap: Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Ao_M1Q5CIAA0oFF.jpg:large

Yahu BAyern München her sene sezon ortasinda rakiplerinin futbolcularini begendigini, almak istedigini acikliyor, ama kimse benim oyuncumun akli karisti demiyor. Mesela bu sene de Huntelaar´i istiyorlar, Dortmund´un en önemli oyuncusu Götze´yi istiyor, hemde en önemli rakibiyken.

Kaldi ki, bu olayla uzaktan yakindan alakasi bile yok. Gazetecinin 3 ay önce sordugu soruya verdigi bir cevabi bugün tartisiyorlar. Alex´i cok begeniyorum, almak isterim de diyebilir. Culio´yu begeniyorum, keske bizde olsa da diyebilir. Orduspor´un sözlesmeli futbolcusu bile olsa, kaldi ki adamin yaptigi sözlesmenin gecerliligi yok. Sadece protokol.

Yahu ne var bunda? Nasil bir ülkeyiz biz? Amac nedir? Takimlari 4´e cikarmak mi? Sizde suclusunuz demek mi? Biz bunlari yermiyiz? Bir Allah´in kulu cikip da, yahu beyler siz ne sacmaliyorsunuz ya demiyor ya. Adam basin toplantisinda bir soruyu cevaplamis, neyin kafasini yasiyorsunuz demiyor ya. Hayret birsey

Tercüman olmuşsun buradaki herkesin düşüncelerine helal olsun.

Sayemizde süper ligde kaldınız verdiğimiz 2 oyuncu bunda büyük etken oldu şimdi dediklerine bak nedimin. 2 oyuncuyuda kiralamak için az yırtınmamıştın zamanında

Seneye düşersiniz inş.

dün gece sinirden aglayacaktim valla.icim icimi yiyordu,birisi bu serefsizlere artik dersini versin yeter dedim.cok sükür dürüst baskan ve imparator ayar verdide icimin yaglari eridi ;)

serhat ulueren; "nedim bey 20 dk dir susuyorsunuz allah aşkına bir şey söyleyin" hahahahahaha ;)

Erman Toroglu geri zekali. Dedigine bakin be:

''Hocam, sen dedinki bu benim oyuncum, dogru mu" - burda ondan defa tekrarliyor sanki bir iyi nokta bulmus gibi - ''Ama Nedim beyde 1.500.000 verirse oyuncu senin degil''.

Ne demek istiyorsun yani? Ne alaka? Konuyu nerelere cekiyorlar, inanilmaz ya. Delirecek kadar salak salak cevaplar veriyorlar. Bir Ordu o parayi bulsun ve vermeye kiya bilsinde, o zaman bizim oyuncumuz diye bilsinler. Zaten bu konuyu o parayi bulamadiklari icin yarattilar, ki o baska bir mevcu.

''Culio ''Keske ben oynamasam'' demis ve biz burda cattallasiyor'' diyor. Ne cattallasiyor, zekasi geri kalmis Erman? Culio ne derse dersin...Fatih Terim'in Culio'nun kafasini nasil karistirmis? O nu bir anlatin...

Haha, Serhat'in 25:55 civarindaki ses tonuna bir guldum. Oyle korkarak bir: ''Buda soru degil mi hocam'' dedi ki...

Seni doğuran anaya helal olsun Adanalım benim ,nerde Galatasaray düşmanı var yetişiyorsun sesini duyanların sesi kıçına kaçıyor Allah senden razı olsun bizi savunmasız karanlık yıllardan kurtardın ...

Üst Alt