Fatih Terim Telegol'e Konuştu


FATiH TERiM TELEGOL'E KONUSTU- Van Der Saar ile hic bir ilgimiz yok.

- Takimin %5...0'sinden fazlasi degisecek. Bize direk gelip katki bulunacak oyuncu lazim. Yasina da bakmayiz. Yetenegiyle, tecrübesiyle herkesin rahat rahat taniyacagi cok önemli oyuncular da var listemizde.

- Arda'nin 2013'e kadar mukavelesi var. Her firsatta Galatasaray'liligini dile getiriyor Arda. Su anda Galatasaray'in ona ihtiyaci var.

- Avrupa Sampiyonasinda calistigimiz kondisyonerlerle calisacagiz. Yardimcilarim da yakinda belli olacak.
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuVan De Saar'la ilgilenmediğimize sevindim. Takımın %50'sinden fazlasının da değişecek olması sevindirici. Arda'yı takımda tutmaya kararlı gibi.
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuKondisyoner olayı güzel.

Takımın yuzde 50 gidici oda iyi ama insallah cogu yerlidir.

Alıcagımız oyuncular max 2 tanesinin yası 30 ve üzeri olmalı
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuHala yayında mı, yoksa bitti mi program? Hem bu kadar az şey mi söyledi :S
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuUNal Aysal 1/3 dedi ama Terim bugun yuzde elliden cok fazlasi degisecek dedi.
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuFatih Terim'de ciddi bir değişim var, mantık kokuyordu resmen. Daha çok duygularıyla ön plana çıkıyordu o yüzden diyorum.
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuÖzellikle telefonu kapatmadan önceki son soruda Fatih Hoca'yı iyi sıkıştırdılar transfer için ama kendisi de kısmen de olsa ağzından kaçırdı. Türkiye'de değilim illa nerede olduğumu mu söyleyeyim diye. Sanırım transfer peşinde koşturuyor hoca. Allah kolaylık versin. Takımımız için en hayırlı isimler kimlerse onlar gelsin.
 
Cevap: Fatih Terim Telegol'e KonuştuÖzellikle telefonu kapatmadan önceki son soruda Fatih Hoca'yı iyi sıkıştırdılar transfer için ama kendisi de kısmen de olsa ağzından kaçırdı. Türkiye'de değilim illa nerede olduğumu mu söyleyeyim diye. Sanırım transfer peşinde koşturuyor hoca. Allah kolaylık versin. Takımımız için en hayırlı isimler kimlerse onlar gelsin.açıkcası çok kolay tahmini :D gitse gitse italyaya gider italyadada fatih hocanın ikna edebileceği futbolcular milanda ;) yaniiiii pirlo mu geliyorrr :D
 
Üst Alt