Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

Imparator!!!
Çekemeyenlere anten montaj işlemlerinde yardımcı oluruz tabiki.
a2f61aee11e762a2aa7d0cfcdb84d1d1.gif

Kesinlikle katiliyorum. Iceride kalan az sayida yerli ile Tudor'u gönderme operasyonu bile baslatabilir. Yapmaz falan demeyin. Selcuk ve Yasin huzursuzluk yaratan yerliler ama Sabri falan gidince biraz yanliz kaldilar. Yine de dikkatli olmak lazim. Cocuk gibi onu birakip ona geciyor yeter artik. Kac kez gitti geldi. Gelse bile 2 sene sonra batirinca yine kacip gidecek ve sonra kurtarici olarak gelmeye calisacak.
Ama o bize kupalar şampiyonluklar kazandırdı
Neden bu kadar vefasızsınn rererrorocüler gelir birazdan.

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Prim muhabbetiyle başlayan süreçte hep başı yenmeye çalıştı hocanın direndi istifa etmedi. Kendi hataları var tabi ama karar belliydi zaten 1-2 yıldır kalemini kırdılar ama indirmek zor oldu. Son olayı bahane ederek görevden aldılar.

Tazminat seven adam kac defa galatasaraydan tazminatini aldi acaba? Milli takimdan aliyorsa aliyor sizene bundan? Hiddink alacak ersun alacak galatasarayli fatih alinca tzminat sever isinize bakin..bize geldiginde de bi zahmet dediginiz gibigalatasarayliginizi askiya alin

Ulan adam sözleşmeli vaziyette tff ye bağlı adamı kovuyorlar.Tazminatını nasıl alır diyorlar ruh hastası dolu yemin ediyorum.Kovmasalarmış.Helal olsun hocama ASLANIM BENİM.

Üst Alt