Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

Terim veya Albayrak falan gelmezse bu takım şampiyon olamaz bu sene o konuda bir şüphen olmasın maalesef.Bu kaostan şampiyonluk çıkarabilecek adamlar yok şu an camianın başında.

Bence Albayrak cok abartiliyor. Cuval cuval para aliyor futbolcular, onlarca hizmet veren adamlar var yanlarinda. Illa birinin cikip bunlarin bir de pesinden kosacak bir adam mi lazim daha illa mutlu olmak icin.

Ulan tartışılan konulara bak, hukuken doğruymuş, size ne adamın tazminatından cümleleri, hocamlar ve yine aynı kişiler tarafından millete kuşsunuz imaları. Hayır efendim bana ne falan değil, geç bile kalındı bazı şeyler için. Gecen yaz Avrupa Şampiyonasında el birliği ile bizi rezil edenler de iki gram utanma olsa Teknik Kadroda olanlar istifa eder, sporcu kadrosunda olup başı çekenler de milli takımı bırakırdı. İstifayı, bırakmayı geçtim adamlar durumu iyice azıttı kişisel kavgalarını milli takım üzerinden yürüttüler. Buna rağmen daha hala burda hukuki haklılık, çuvaldızı batırma, hocam ve buna benzer şeyler yazılıyor. Performans kötü olur, kötü maçlar çıkarırsın ama oynadığın takımı kişisel egoların yüzünden rezil edemezsin, hele söz konusu milli takım ise. Bu yüzden değil tazminat, aldıkları prim ve maaşları dahi hak etmiyorlar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bence Albayrak cok abartiliyor. Cuval cuval para aliyor futbolcular, onlarca hizmet veren adamlar var yanlarinda. Illa birinin cikip bunlarin bir de pesinden kosacak bir adam mi lazim daha illa mutlu olmak icin.

Modern bakış açısıyla kesinlikle katılıyorum bu dediğine,ama ülke dinamiklerini hiçe sayarak Avrupa'da da başarılı olman mümkün değil sadece lig değil olay.

Modern bakış açısıyla kesinlikle katılıyorum bu dediğine,ama ülke dinamiklerini hiçe sayarak Avrupa'da da başarılı olman mümkün değil sadece lig değil olay.

Futbolcuya dayali düzeni bozamazsin böyle. Tabiri caizse gözlerinin icine bakan adamlar dolu etraflari bir de bunlarin baslarini sivazlayacak diye Apo mu gerekli.

Benim bakis acima komple ters birsey bu. Ülke dinamikleri diye de kabullenmemek lazim öyle kolay kolay, hic bir zaman yikamazsin bu düzeni böyle bakarsan.

Futbolcuya dayali düzeni bozamazsin böyle. Tabiri caizse gözlerinin icine bakan adamlar dolu etraflari bir de bunlarin baslarini sivazlayacak diye Apo mu gerekli.

Benim bakis acima komple ters birsey bu. Ülke dinamikleri diye de kabullenmemek lazim öyle kolay kolay, hic bir zaman yikamazsin bu düzeni böyle bakarsan.

Her şeyin bir bedeli var,böyle köklü bir reform yapacaksan en iyi ihtimalle 3-4 sezonu kafadan atacaksın.Galatasaray'ın şampiyonluksuz geçireceği bir 3-4 seneye tahammülü yok artık.

Vay be elin gavuru türk kılabındaki alacaklarını hibe eder ama sözde milli duygularla ülke takımının başına geçen eleman 3,5m öyrosunu alabilmek için o çok sevdiği egosundan bile vazgeçiyor. Hain işte tam parator.

Vay be elin gavuru türk kılabındaki alacaklarını hibe eder ama sözde milli duygularla ülke takımının başına geçen eleman 3,5m öyrosunu alabilmek için o çok sevdiği egosundan bile vazgeçiyor. Hain işte tam parator.
994a89566384517775ec691c74e662d9.jpg

O gavur bu galibaa
Adam gibi adam

Hani konu milli takım olunca fedakırlık yapmak lazım diyip bizi bırakıp gitmiştin. Şimdi ne tazminatı, fedakarlık yap işte. Bu adamı teknik direktör olarak birdaha görmek istemiyorum.

Terim nereye ait olduğunu, aslında kimlerin kendisine düşman olduğunu anlamıştır umarım. 70'inden sonra adını duyduğumuz bir adamla ego mücadelesine girip kendini bitirmeyecekti.

igor ile devam edelim. güzel transferler yaptırıyor. terim kendi kendini bitirdi, bu dakikadan sonra bize bulasmasın.

enisteleriyle birlikte kebap zincirleri acsınlar.

Üst Alt