Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

c2e44e93df95979a1246add948a4b349.jpg

Terim nereye ait olduğunu, aslında kimlerin kendisine düşman olduğunu anlamıştır umarım. 70'inden sonra adını duyduğumuz bir adamla ego mücadelesine girip kendini bitirmeyecekti.

Ders almıştır umarım diyecem ama ders almadığını, ders verdiğini hatırladım bir an.

Yazık yaw, bir Galatasaray değerinin böyle durumlara gelmesi üzüyor beni. Demirören kim, yardımcı kim, kaç paralık adamlar bunlar.

Neyse, yeteri kdr burnunun sürttüğünü düşünerek camiamıza davet edelim apo ile birlikte gelsinler.

yine alışılagelen ft açıklamaları 3.5 milyonu alacanmı almayacanmı onu söyle ayrıca istifa edecek ve yaptığı hareketlerin istifa etmesini gerektirdiğini düşünen şerefli bir insanoğlu kimseye sormaz ve gereğini yapar.

Bide utanmadan milleti salak yerine koyuyor sanki olaylar onun dışında gerçekleşmiş falan filan işte.Bir ara boş mukaveleye imza atıyorum deyip milleti salak yerine koyduğu gibi.

Dursun eninde sonunda Fatih Terim'in kapısına gidecektir.

Fatih hocanın yerinde olsam çok saplan yetkiler şartıyla bu görevi kabul ederdim. Sonuçta divan kurulu üyesi Fatih hoca. Sportif A.Ş'nin tüm yetkilerini istemesi lazım. Kendi ekibini kuracak ve 2 yıllık sözleşme isteyecek.

Üst Alt