Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.


633019_detay.jpg
Yeni dönemde yardımcılarını belirleme yolunda çalışmalara başlayan Terim, ilk olarak UEFA Kupası'nı kazanan kadrodaki isimlerle evinde görüştü. Terim'in evine Bülent Korkmaz, Hakan Ünsal, Hakan Şükür, Tugay Kerimoğlu, Hasan Şaş, Suat Kaya geldi.UEFA Kupası'nı kazanan ekipte bulunan isimlerden Okan Buruk, Arif Erdem ise hala faal görevde oldukları gerekçesiyle görüşmeye katılmadı. Ergün Penbe ve Vedat İnceefe ise şehir dışında oldukları gerekçesiyle toplantıda yer almadı.Galatasaray'da yardımcı teknik direktörler kim olacak sorusu görüşmelerin ardından yanıt bulacak.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Çok güzel tüm efsanelere hakettiği değeri vermeliyiz.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Hak ettiklerini vermeliyiz onlarda orayı hak etmek için çok çalışmalılar.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.herkes bir yerden başlamalı artık geri dönmeliyiz.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Bülent Korkmaz ile yaptığım röportajdan kısa bir kesit:Manevi duygularınızı yitirirseniz kulübün büyüklüğü falan kalmaz ortada. Kulübü büyük ve dünya çapında yapan; başarılar ve manevi değerleridir. Onların kaybolduğunu hissediyorum ben.İşte o manevi değerleri geri getirmeye çalışıyoruz sanırım şu an.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.bülent hoca kesin gelsin bide hakan şükür veya hasan şaş hatta 2side
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Hakan Ünsal olmasında kim olursa olsunnn...
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Bulent Korkmaz degil mi Mert Cetin ve Mustafa Sarp'i kazandiran klube. Tugay ve Ergun olsun yardimcilari bence.Fatih Terim'in soguk kanli kisilere ihtiyaci var, Hasan Sas Vedat gibi kisilerle yeni Isvicre maci gibi olaylar yasayabiliriz.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.7-8 tane adam, ufff eksi eksi ayak kokmustur Fatih Terim'in evi..
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Tugay'ın devam etmesi şart. Hasan Şaş'ın taktik kapasiteye sahip olduğunu düşünmüyorum. O kulübeye yakışacağını da keza. Ve hatta Hasan Şaş olursa takım içinde bazı sorunlar çıkacağını düşünüyüorum oyuncu ve kendisi arasında.

Düşünüyorum sadece. önyargı evet.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Vedat İnceefe, Ümit Davala ve Bülent Korkmaz iyi yardımcı hoca olur.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Yardimci adaylarindan en uygunu Hasan Sas'tir bence.
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.tugayı bu noktada dışlamamak gerek,koyun altyapıya adam orda yeni yetenekleri keşfetmeye devam etsin,terimin yanınada belki eski tüfeklerden 1 kişi oturabilir,farklı yardımcılarda gelebilir.Bence bu toplantı yardımcı olacaklardan çok terimin takımı toparlama konusunda eski tüfeklerinde ama medyadan ama dışardan bir şekilde destek vermeleri konusunda yaptığı bir konuşma olduğunu düşünüyorum.Elbetteki herşey artık saha içinde bitmiyor,saha dışı etkenlerde artık futbolun bir gerçeği dolayısı ile oyuncuların manevi anlamda korunması ve rahatlatılması şart.Bir arda örneğini malesef 2 yıldır görüyoruz,çok malzeme oldu medyada dolaysıı ile bu tarz sıkıntıların önüne geçilmesi,floryada terimin yanlız olmadının gösterilmesi ve bu yıl için sağlam temellerin atılması için bizi bilen insanlar ile adım atılması şart.Terim benim düşünceme göre floryada futbolcuya dayalı sistemi bitirmek istiyor,ona uygun zemini hazırlamak içinde eski tüfeklerden yardım istiyor buda normal.Her şeyi terimin üstüne yıkmamak gerekir,ayrıca yabancı bir hoca gelseydi bile bu tarz bir toplantının yapılması gerekirdi,bazı şeyleri oturtmak adına güzel adımlar uygulanıyorçç
 
Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.Bülent Korkmaz ile yaptığım röportajdan kısa bir kesit:İşte o manevi değerleri geri getirmeye çalışıyoruz sanırım şu an.Ertuğrul Bey siz Bülent Korkmaz'la röportaj mı yaptınız? :( Hayatımda gördüğüm (gerçi görmedim ama) en şanslı insanlardansınız.
 
Üst Alt