Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.

Cevap: Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan oyuncularla evinde bir araya geldi.

efsane kadro ya yeniden bu ülkede spora damgasını vurur ya da artık her konuda adlarının geçmesi olayı biter...iyi oldu bu.

mümkünse bülent korkmaz gelmesin efsane kaptan olarak kalsın gelirse mustafa sarpla 5 yıllık sözleşme imzalanır felan kalbim dayanmaz !

hasan şaş futbolculuğu gibi değil..bence o ve tugay yapacak yardımcılıklarını ve çok iyi olacak herşey..bir de kaleci antrönörü değişse..

Bülent Korkmaz gelirse Mustafa Sarp kalir.

Kaptanimiza saygimiz sonsuz ama en son goreve geldiginde kisa bir zaman diliminde Mustafa Sarp ve Mert Cetin gibi iki kisiyi kazandirmisti klube.

Hasan Sas ve Vedat'la da her mac Isvicre maci gibi sonlanabilir.

Fatih hoca zaten agresif bir hoca o yüzden yanındaki kişilerin daha sakin kişiler olması gerekiyor Terim - Hasan -Bülent ekibinde tansiyon hep yüksek olur, bence Tugay - Suat - Vedat - Ümit Davala hocanın yardımcılıkları için ideal isimler, bunlardan seçmesini bekliyorum açıkçası, H.Ünsal bence gorev verilmemesi gereken bir isim olarak düşünüyorum, Hasan ve Bülent'in alt yapıda yada başka bir gorev birimi altında calısmalarının uygun olucagını dusunuyorum.

Keşke Sarr, Lukunku, Frank de Boer, Xavier, Pinto, Tamas, Petre, Bratu, Felipe, Almaguer ile tekrar buluşsa kendisi için daha faydalı olurdu. En azından bize ve kendisine her zaman zararı dokunmuş egosunu biraz olsun törpülerdi.

Ertuğrul Bey siz Bülent Korkmaz'la röportaj mı yaptınız? :( Hayatımda gördüğüm (gerçi görmedim ama) en şanslı insanlardansınız.

Bende kendisiyle yarım saat kadar çay-pasta yeme içme fırsatı bulmuştum Florya'da bir alışveriş merkezinde. Çok efendi bir insan zaten eski futbolcu (A.Gücü!) birkaç abimde bu düşüncemi doğrulamıştır.

Keşke Sarr, Lukunku, Frank de Boer, Xavier, Pinto, Tamas, Petre, Bratu, Felipe, Almaguer ile tekrar buluşsa kendisi için daha faydalı olurdu. En azından bize ve kendisine her zaman zararı dokunmuş egosunu biraz olsun törpülerdi.

Ayni ego kimsenin kazanacagimizi dusunmedigi Uefa kupasini ve 4 yillik sampiyonlugu getirdi. Mourinho yapinca karizma, Turk yapinca artist olmasin.

Üst Alt