Fatih Terim "Usûlen" İstifa Edecek İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim "Usûlen" İstifa Edecek İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DRqIEcpXkAE4Bgf.jpg

Galatasaray'da Dursun Özbek’in göreve getirdiği teknik direktör Fatih Terim, imzayı 20 Ocak’a kadar attığını söyleyerek, kongreyi işaret etmişti. ​Tecrübeli hocanın, usûlen de olsa Kayserispor maçının ardından istifasını vereceği öğrenildi.

Galatasaray sezonun ikinci yarısının ilk maçında bu akşam Kayserispor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Maç sonunda ise flaş bir gelişme yaşanacak...

Dursun Özbek’in göreve getirdiği teknik direktör Fatih Terim, imzayı 20 Ocak’a kadar attığını söyleyerek, kongreyi işaret etmişti.

MAÇ SONUNDA AÇIKLAYACAK

Özbek seçimi kaybedip, Mustafa Cengiz başkanlık koltuğuna oturunca gözler Terim’e çevrildi. Tecrübeli hocanın, usûlen de olsa Kayserispor maçının ardından istifasını vereceği öğrenildi.

Başkan Mustafa Cengiz ise adaylığını açıkladığı ilk gün Fatih Terim’le çalışmak istediğini söylemişti.

Fanatik

Ah bir kaos çıksa fatih terim istifa edip Galatasaray'ı boş bıraksa , yönetim bir yabancı hoca ile anlaşsa ortalık iyice karışsa.

ah keşke fenerbahçemiş şampiyon olsa.

değil mi fanatik ?

hayaller hayaller..

Çıkıp basın toplantısında istifa açıklamayacak herhalde. Beklenti nedir anlayamadım. Başkanla 5dk sürecek bir formalite görüşmesi yapılır. Dursun'un gittiğine eminim sevinmiştir Fatih Terim. :asd22:

Çıkıp basın toplantısında istifa açıklamayacak herhalde. Beklenti nedir anlayamadım. Başkanla 5dk sürecek bir formalite görüşmesi yapılır. Dursun'un gittiğine eminim sevinmiştir Fatih Terim. :asd22:
Bu görüsmenin coktan yapildigini tahmin ediyorum.
Takim bildigim kadari ile dün aksam gec saatlerde Kayseri´ye uctu.
Yeni Baskan ile görüsme icin yeteri kadar vakit vardi.

Bu bir gelenektir, yeni yönetimin önünü açmak için Fatih Terim usülen de olsa istifasını verecektir. Ancak bunu kameralar önünde yapacağını sanmıyorum. Başkanı odasında ziyaret eder, seçimden ötürü tebrik eder, usülen istifasını verir, Mustafa Cengiz de kendisi ile yola devam etmek istediğini söyler, istifayı kabul etmez, konu kapanır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu görüsmenin coktan yapildigini tahmin ediyorum.
Takim bildigim kadari ile dün aksam gec saatlerde Kayseri´ye uctu.
Yeni Baskan ile görüsme icin yeteri kadar vakit vardi.

Mümkündür. Belki de çoktan yapıldı bu görüşme. Ancak haber değeri taşıyan bir şey değil, medyadaki beklentiye anlam veremedim. Hoca ayrıca bu sırtlanlara malzeme vermeyecek kadar neyin ne olduğunu biliyordur diye tahmin ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt