Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yerime arkadaşlar çok yerinde cevaplar vermişler. Tek tek okuyacağım yine baştan Görünen köy kılavuz istemez. Hakaret vs onları diyen biri dün farkında mı bilmem ama topçulara statta s.g dedi. Küfürü desteklediğim anlamına gelmesin ama tribünün dili budur. Burası forum olduğu için hepimiz dikkatliyiz, ben de dahil. Bu bizim takım ölçerliğimizi belirlemez. Kimin ne kadar GSli olduğunun yolu benim fikrimce FT ve başarılarından geçmiyor. Bir çelişki de bu zaten bundan bahsedip karşılığında e 14 yıl da olamadık romantikliği. Bir yanda başarıyı savunanlar, diğer yanda kılıf olarak olmayan şeyleri sunuyor. Ben kendi adıma daha iyi yerlerde olmak varken neden bu haldeyiz diye sormayı, sorgulamayı yeğliyorum. Geçmiş de o olmuş bu olmuş, güzeldi geldi geçti. Unutamadığım maçlar yok mu, elbette var. Açıp açıp izlerim. Sorun sahada ne verdiğiniz. O zamanlar o heyecanı dolu dolu yaşıyorduk ki aradığımız bir şey de bu. Gençleşme deyip bu içi geçmiş oyunculara bel bağlayamazsın. Üç senedir istikrarlı bir kadrosu olmaz mı insanın, sakatlık cezalı harici yani. Ben inanın ezbere diyemiyorum. İstikrar yoksa başarı hayaldir zaten. Diğer iki sene takımı yönetim kurdu, x oyuncuyu taraftar aldırdı dendi, kendi kursa böyle mi olur dendi, bugün sonuç ortada. Kendisi çıkıp sana bana diyor, sahip çıkın genç bu çocuklar, pişecek, sabır proje, e bakıyorsunuz aynı adam bu oyuncuları demeçler de yem de ediyor. Çelişkinin olduğu yerde de başarı olmaz. Bir averajla verilen şampiyonluk bizim için başarı sayılıyorsa ben çok farklı noktadan bakıyorum demektir. Denizli maçında Emre yerine başkası atsa zaten gene sampiyonduk da yine küme düşme ekibine, evinde altı salladığına bir zahmet yine at ya. Penaltıyı bile geçtim yapmamız gereken buydu. Bunu yapamadın o zaman jk maçında 3. golde durmayacaktın. Ama nedense rölantiye alındı. İddia ediyorum alınmasa hakemin uyduruk penaltısına, tarafına rağmen 5lik bir maçtı. Ama biz o yarışa nasıl dahil olduk, onu da hatırlayın lütfen. Doğru ve yerinde özellikle iki transferle. Gedson ve Moha. Aldığımız verim bizi o noktaya getirdi. Hakemler, tff her sene bize karşılar. 2010'dan beri daha açık hedefleriyiz hatta. E bakıyorsun o süreçten bu sürece kadar yine en çok şampiyon olan sensin. Hakemi de yenmek zorundasın demiyorum ama iyi oynadın mı yenemeyeceğin kimse yok derim rahatlıkla. Bir maç seni durdururlar hadi diyelim iki üç, sen yine bir şekil söküp alırsın. Ha sahanda böyle lider ruhlu tecrübeli ayak yoksa işte böyle de ezerler. O şampiyon olduğumuz sezonlara bakın bakalım hakeme kimler nasıl ayar veriyordu. Tam olarak bu projenin sürdürebilirliğinin olmamasının sebebi de bu olacak işte. Bir parasını alamayan ekip biz miyiz, aynı ekip para alamayıp Marsilya'yı beşlik edip Denizli'yi edemiyor mu? Bizim sorularımız, sorun gördüğümüz şeyler açık. Her dediğimin de arkasındayım. Çifte standart sevmiyorum. Altını çizerek diyorum ki gelen kişiye de yarım dönem sabır edebilirim en fazla. O da durum belli diye, araya girecek zaman gayet uygun olacak. Toparlanabilir. Yeni sezonda sadece lig olacak muhtemelen zaten. Eğer yapamazsa ben yine bu olurum. Çünkü ben Tudor'da da buydum, Mancini'de de, Riekerinkde de hatta üç kupa almış Hamza'da da. Bir gelecek görmüyorsam GSmizin yanında isimlerin karşısında olurum. Ahmetmiş, Mehmetmiş, sekiz şampiyonlukmuş, vefaymış bakmam. Kaldı ki üç sene kredi de boru değil. Karşılığı sıfır kupayken hele de.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt