Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim karşıtı tüm başlıkların silinmesi yeterli bir sebep benim adıma.

Mamalanmak illa parayla olmaz.
Başka bir hesap varsa işin içinde o da yeterlidir.

Her şeyi kabul ederim ama iftirayı asla. Kafana göre kimseye iftira atamazsın.

Adamlar 1 kere şampiyonluk yaşamış Ersun Yanal için metiyeler düzerken biz 20 kupa kazanmış hocayı yerden yere vurmayı marifet biliyoruz. Hoca ligin içinden geçer evelallah.

hepsi gitsin la işte. ampır ampır konuşma.

olm Mancini bu takımın başına geldiğinde, Tribünler 1 süre sonra Terim diye bağırıyordu.

Tudor geldi, Terim diye bağırılmaya devam edildi.

Gelecek olan kim olursa olsun, Mourinhoyu da getirsen ömrü uzun sürmez. Hocayla kıyaslayıp hocayı isterler.

O yüzden futbolu bırakıyorum artık diyene kdr gitmesinden yana değilim hocanın. aynı sahneler tekrarlanıp duracak çünkü.

haksız mıyım lan, haklı olduğumu biliyorsun

Hoca 1,5 yılda iki şampiyonluk aldı.. en az 1 sezon şampiyon olmama kredisi var. Bu sene şampiyonluk gelmezse seneye sorgulamaya başlarım hocayı; yok bu sene de şampiyon olursa 1 yıllık kredisi devam eder...

olm Mancini bu takımın başına geldiğinde, Tribünler 1 süre sonra Terim diye bağırıyordu.

Tudor geldi, Terim diye bağırılmaya devam edildi.

Gelecek olan kim olursa olsun, Mourinhoyu da getirsen ömrü uzun sürmez. Hocayla kıyaslayıp hocayı isterler.

O yüzden futbolu bırakıyorum artık diyene kdr gitmesinden yana değilim hocanın. aynı sahneler tekrarlanıp duracak çünkü.

haksız mıyım lan, haklı olduğumu biliyorsun
Haksızsın lan. bağıranlar aklı selim taraftarlar değil, kim oldukları belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt