Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ligi bu sene salla dememin sebebi 1.nin net 30 milyon euroyu cebine koyamayacağı durumudur

ziraat türkiye kupasını kazanan direkt olarak avrupaya gittiği için ztk > 40 senedir şampiyon olamayan hamsilerin kazanacağı şampiyonluk
+Uefada gruptan çıkan belki de türkiye şampiyonu kadar para alacak. Hatta kazara 2. olursan geçmiş şampiyonluklar vs derken daha fazla alma ihtimalin var.

Zırvayı bırakın artık

Kaide abine sorsana sen bi target man mostafaya ne olmuş,wonderkid asunçaoya ne olmuş anlatsın bi

Alanyaya ezildik taiktik buydu dediniz,kgümrük marizledi stoperlerimiz paslaşıyo dediniz,fb yendi xg dediniz,bjk yendi 4g dediniz,ulan rize 4ledi ftball dediniz

Twitterdaki 5–10 yaş aralığı fm ergenlerine hitap eden bu herifi futbol profu yaptılar başımıza
Ben bu kurulan yeni takımın ligi domine edip şampiyon olmasını beklemiyordum. Sen bekliyormuşsun anlaşılan. Avrupadaki başarı dahi sürpriz. Ben eski walking dead topluluğu yerine bu dinamik takımı ve oynanan iştahlı oyunu olumlu buluyorum. Trabzon bulduğunu gol yapıyor, biz yapamıyoruz istatistikler bunu gösteriyor. Biraz zamanla ve herkesin gördüğü eksiklerin tamamlanmasıyla iyi işler çıkabileceğini düşünüyorum. Assunçao falan ne alaka onu hiç anlamadım. Neyse… Herkesin görüşü kendine.. biraz sakinleş..

Ekli dosyayı görüntüle 143098

Doğrudur yanlıştır asla demiyorum. Sadece ortada bir sorun varsa, bile bizde yönetici olan şahsiyetlerin her zaman yaptığı ilk iş belirli kesme yaranmak oluyorsa, bu sorun asla çözülmez. Futbol takımını götüren Albayrak vardı mesela. Muz Cumhuriyeti diyorsak bunları da unutmamamız lazım.
Albayrak ile alakası yok ki bunun. Onun yaptığı yalamalıktı. Eleştirdik de burada. Burak Elmas bildiğim kadarıyla koşa koşa Anıtkabir'e gitti. Hayat görüşünü tahmin etmek de zor değil. Sevsek de sevmesek de bu tarz temasları kurmak zorunda başkanlar. Bu Muz Cumhuriyeti gibi yönetildiğimizi değiştirmez. Kalkıp ülkenin başındaki insana kafa tutmalarını da beklemiyorum. Böyle bir misyonları yok. Ama GS'nin hakkını yedirmeyecekler.

Ben bu kurulan yeni takımın ligi domine edip şampiyon olmasını beklemiyordum. Sen bekliyormuşsun anlaşılan. Avrupadaki başarı dahi sürpriz. Ben eski walking dead topluluğu yerine bu dinamik takımı ve oynanan iştahlı oyunu olumlu buluyorum. Trabzon bulduğunu gol yapıyor, biz yapamıyoruz istatistikler bunu gösteriyor. Biraz zamanla ve herkesin gördüğü eksiklerin tamamlanmasıyla iyi işler çıkabileceğini düşünüyorum. Assunçao falan ne alaka onu hiç anlamadım. Neyse… Herkesin görüşü kendine.. biraz sakinleş..
Arkadaş kaide'yi görünce triggerlanıyor. Ortaya karışık yardırmış :D Odak noktası maç yorumu vs. değil, istatistikti. Yorumlarını ben de o kadar tutmuyorum.

hocam teknik taktik konuşacaz tabi. takım 4 senedir düzgün top oynamıyor. bugün hakem aleyhimize değil de lehimize hata yapıp bize maç kazandırsa ne değişecek. puan farkı çift hanelere çıkmış. bugün yenersin öbür maç bu oyunla gene yenilirsin. sen önce iyi top oyna, hakem aleyhine çalışsa da onun çalacağı düdükler seni etkilemez. bugün çıkıp 90 dakika boyunca altay'ı baskıya boğsaydık, yarı sahadan çıkarmasaydık ki kağıt üzerinde iki takımın kadrosuna bakınca olması gereken bu. şuan hakem mi konuşuyor olurduk, yoksa nasıl 4-5 tane attık, x oyuncu da ne güzel gol attı diye mi konuşuyor olurduk

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takım bence iyi yolda. Gol atamıyor sadece.

Puan kaybı bekliyordunuz dediğin adam sezon başında kurduğu genç kadrodan dolayı hocayı uzun süre sabırla destekledi. Keşke yorum yapmadan önce biraz tartsaydın.
Kimden bahsettiğin hakkında bi fikrim yok ben ortaya söyledim başlığın yukarıda olduğunu görünce, banane kim neyi desteklemiş onu mu takip edeceğim

Ben yazin yaptigim yoruma tekrar donuyorum.

Biz ne zaman cok guclu ve network'u iyi bir yonetim kazaniriz o vaki belki de Terim gitmeli diyebiliriz. Genc yabanci Alman olur Italyan olur fantezisi yapariz. Terim'e ragmen takimin; medya ve TFF tarafindan haklari yeniyorsa, Terim'e ragmen evet, bazi seyler henuz olgunlasmamistir yani hazir degiliz demektir bu. Sonun fener gibi olur bak. Ben bugun icin oyundan az cok memnunum. O golleri kaciran oyuncular da kendilerine ceki duzen vermeliler. Bunun disinda evet hakem bugun katletti. Bu iki konuyu karistirmamak lazim.

Bunun disinda, soyle bir bakinca, duzelen, oturan ve ivmesi pozitif olan bir gelisme var. Bugun kotu oynamadik, eksik oynadik, bazi seyleri tam yapamadik orasi ayri ama kotu oynamadik. Cabaladik, bircok pozisyon bulduk. Attik/atamadik ama birseyler yapti takim.

Kalite sorunumuz var. Belki bu da zamanla oturabilir ama bizde de o kadar zaman olmayacak. Cok net ortasaha ve bek kalite sorunumuz var. Ayrica, forvetlerimiz de sanssiz ya da beceriksiz suan karar veremiyorum. Diagne bugun guzzel gol atmis olsada, cokca da kacirdi onceki maclarda. Gunun sonunda, kalite sorunumuz var ve evet kadro tercihlerini de artik oturtmamiz gerekiyor.

kendi içimizde nefret kültürü edindik ft'den dolayı.

gitsin, kalsın. keşke gitse de şunlar bitse, artık okuyasım bile yok aynı şeylerin döndürülmüş hali.

8de kapanır 18de sezonunda fenerle başlayan ve art arda bir kaç maç süren seride de doğramışlar ve burada da çıkıp hocayı ve oyuncuları eleştirmiştim ceza aldılar diye.

15 senedir dikkatle izliyorum ligi, öncesi 25 seneye dayanır, böyle aleni doğrandığımız dönem yoktur. korona sonrası peydah oldu bu olay. 2019'da da yaptılar ama başakşehir'e dokunan sihirli el bir anda çekildi nisan ayında ve geri döndük.

bir sorunu çözeceksek önce dışardakini çözelim onu çözemezsek içerdekini çözebilsek bile bir anlamı kalmayacak. hakkı yenmeyen fenerle tjk her hafta ağlıyor bizim en az 3 haftadır üst üste hakkımız yeniyor hala kendi içimizde birbirimizle savaşıyoruz.

bu kısır tartışmaların sonu yok, kimseye de bir şey kazandırmayacak.

Prandellili gs:10 maç/6g/1b/3m–19 puan

Ftli gs:16 maç/6g/5b/5m–23 puan

Rezillikte prandelliyide geçmiş

Prandelliyle tek farkı prandellinin şl gibi bir platformda,hücum takımlarının arasına düşüp kendisinin uefada savunma takımları arasına düşmesidir

Ayrıca senelerce milletin başını yedi türkiyede antrenörlere sabır gösterilmiyor diye

Kendisi kulüpte 4 farklı dönem,toplamda 13 sene boyunca görev almış bu 13ün içinede manciniyle bitirilen sezona kendisinin başlaması dahil edilmemiştir,bu 4 dönemin ilki dışında ikinci gelip başarısız ayrılışında kulübün anasını ağlatmış,üçüncü ayrılışında arkasında yine enkaz bırakmış(tudor hocama kadar birkaç sene toparlanamadık),4.yani bu son dönemindede kulübü bir daha toparlayamayacak noktaya getirmiştir

8 şampiyonluk almasına rağmen 5 sezonda başarısız olmuş,ft varsa şampiyonluk var algısınıda kendi kendine çökertmiştir

Bu zatı muhterem avrupa şampiyonasında 3–5–2 meşhur olunca psv maçlarında o takımlara özenmiş,guardiolanın barcasını görünce kendi futbol anlayışını çöpe atmış,guardiolanın cityde solbek canceloyu top kendilerindeyken os kullanmasını kopya çekip bunu bizde anholtla denemeye çalışmış,hakanın son mt ve interde derin oyun kurucu olarak oynamasına özenip cicaya sivas maçında bu görevi vermeye çalışmış ve tüm bu yazdıklarımda ve daha fazlasında istisnasız düşündüğünü gerçekleştiremeyip başarısız olmuştur

Bu ulu şahsiyet kulübü çiftliğe çevirmiş kimsenin gıkı çıkmamış,istediği herkes alınmış kimse karşı koymamış,liyakatsiz iş yapıp heryere işini iyi yapanı değil sevdiğini yerleştirmiş kimsenin ruhu duymamıştır

Koskoca gs,bir şahsa peşkeş çekilmiş,onun oyuncağı yapılmış ve artık nefes alamaz hale gelmiştir

Senide,bizi bu hale getirmene sebep olanıda,bizi bu hale getirmeni destekleyenide,bizi bu hale getirirken susanıda affetmeyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt