Fatih Terim ve Ekibi İstifa! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.

Eleştiriler haklı da istifa nin özellikle Fatih hoca gibi bir ağırlığı olan birinin istifası bu seneyi çöpe götürür bu oyunla zaten çöp diyeceksiniz ama belli olmaz lig o kadar leş ki yine zorla şampiyon yapar bizi en iyisi sezon sonu hoca emekliğini açıklasa ya da yurt dışında kariyerini devam ettirse..

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.

Terime evet kizdim ama gitsin vs laflari cok komik.

Bunu diyenlere hemen su bir kac soruyu soruyorum, sacma sapan cevap vermek disinda bir cevap veremiyorlar haliyle. Belki sen verirsin?

1. FT yi yolliycan peki kimi getiricen? Pepi mi, klopp u mu, Tucheli mi ?

2. Kariyeri tartisilmayacak teknik adama kaca gelecek ? Niye gelecek ? O kim?

3. Gelecek vaadeden teknik adam diyorsan o kim ve neden Turkiyeye gelecek ? Turkiyedeki futbol duzeninde basarili olacak mi?

4. Bu yeni geleni sampiyon yapamadigi anda yollayacakmiyiz yoksa ziyani yok 50 milyon euro kaybettik bizim icin para degil cok zenginiz seni üç- beş yil daha bekleriz mi diycez ? Malum 9 da 8 lik basari oranli Fatih Terimden vazgecicez ya bu teknik adam icin? !!

Iste bu sorulara net cevabın yoksa cevap sonuna kadar Fatih Terimdir!!

mou_thumbs_reuters-454844.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt