Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstifa etmesini istemem. Sonuna kadar gitmeli. Futbolu bıraktım artık dediği yere kdr kalsın takımın başında.

En azından gelen adama sabredilir böyle olursa.

Aksi durumda 3-5 mağlubiyette yine terim sesleri yükselir. Gelen adama da yazık olur.

edt: ekibi istifa etse de yerlerine gelenler benzer profilde olacak. O yüzden kalıp kalmamaları önemli dğl
Hala ayni dusuncedeyim. Emekli oluyorum diyene kdr kalsın. Futbolun icindeyken farklı bir yol cizemiyoruz. Bir sekilde mevzu hocaya geliyor

Hep kullandığım bir cümle vardır; ''En kötü futbol aklı bile hiç olmamasından iyidir''...

Normalde, hele de böyle yönetim belirsizliğinin söz konusu olan bir dönemde bir de TD boşluğu oluşmasını hiç istemem. Ancak Hoca, 4. sezondur bir oyun şablonu oturtamamasıyla, kadro planlaması ve oyunculardan verim alma konusundaki defolarıyla ve özellikle son iki sezondur etrafına yaydığı negatif enerjiyle hiç ümit vaad etmiyor...

Bir yandan da şöyle bir tespitimi paylaşayım; Hocamız çok yüksek payeler verilip bütün camianın mutlak desteğini aldığı dönemlerden daha çok da tartışılır durumda olduğunda başarılı olmuştur; sanırım öyle durumlarda olaya daha iyi konsantre olabiliyor, mecburen...

Benim için en ideali, Okan Buruk ve Ömer Erdoğan gibi biriyle gerçekçi, pragmatik bir yapılanmaya gitmek olurdu. Hemen şampiyon yapacaklarından emin olamam, şart da değil; ancak çok büyük paralar harcatmadan çok daha iyi futbol oynatacaklarına kaniyim...

Velhasıl; ''Ne pahasına olursa olsun, devam etmeli'', yahut da ''Etmemeli'' düşüncesinde değilim. Giderse neler olacağı, kalırsa Hocanın ne yapacağı önem arz ediyor. Ha, kalıp da kulübün sonraki yıllarda hamle şansını azaltacak çok maliyetli ve uzun vadeli transferler yapmasına peşinen muhalefet şerhimi koyuyorum. Canaydın döneminde dilimiz yandığı üzere...

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.
Aradan 2 yıl geçmiş ama hâlâ aynı şeyler.istifa et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt