Fatih Terim: "Ve yine biz bize kalmıştık" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Ve yine biz bize kalmıştık"

Hocam yaptigi hatayi duzeltmeye calisiyor , cunku herkes biliyor ki Karagumruk macinda en buyuk hatali kendisiydi ve bu hata bize buyuk hasar acacak. Karagumruk macinda hakem cok mu berbatti veya sonuca etki edecek hatalarmi yaptihayir , hadi onu gectim mac sonu sahaya inmesi filan. mantikli aciklamasi yok

Hakem raporu eğer söylendiği gibi çok ağır ceza veremezler hukuki olarak sen ne biçim hakemsin demiş hakaret veya küfür yok Sergen geçen hafta hakemlere demedigini bırakmadı hakaret dahil

xdtp7ZF.jpg

Terim hatanın kimde olduğunu arıyor. Yine tribünde

Fatih Hoca'yi yıllarıdır izleyen bütün taraftarlar hatta çalıştırdığı oyuncular bile söylüyor "hoca iklim yaratmayı sever" diye.Bunu bir motivasyon unsuru olarak kullanıyor.Zaten o kadar ceza almış bir teknik adam sürekli aynı şeyleri yapıyorsa yine bir bildiği, düşüncesi vardır..Benim tahminim sezon başı görmediği şampiyonluk ışığını rakiplerin de kötü oluşu ile şimdi daha net görüyor.Ancak bunun olması için de takıma takviye yapılması gerekliliğini biliyor.Takimi maxsimum puanla transfer dönemine sokup aynı anda camiayı da yeniden hareketlendirerek motive edip sezon sonu mutlu sona ulaşmak istiyor.Yoksa rastgele olan şeyler olmadığını(heleki majör bir hata olmayan Karagümrük maçıyla) biliyoruz.Hocaya ceza verseler de hoca taraftardan yönetimden ve oyuncudan istediğini alırsa locada da otursa biliyor ki"Şampiyon Galatasaray" olur.Zaten hocanın mottosu da budur:'Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattir"der.
Hoca bilerek ceza aldiysa hic vakit kaybetmeden tekmeyi basalim

Boyle bir seye ihtimal vermem

Bence belhanda ile oturmuşlar ona yazmış "yine biz bize kalmıştık "" derken .
Böyle devam ederlerse sene sonunda beraber gidecekler hatta yönetim de gidecek

Üst Alt