Fatih Terim vs Şenol Güneş 17/18 Sezonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim vs Şenol Güneş 17/18 Sezonu

17/18 Sezonunda Şampiyonluğa Kim Ulaşır?

• Kullanılan toplam oy
    21
Genel itibariyle Fatih Terimin her türlü tokatlayacağı karşılaştırmadır.

Sezonun ikinci yarısında hangi hocanın, motivasyon ve hocalık seviyesi şampiyonluğa ulaştırır :confused:

Şenol futbolcularıyla arkadaş olmaz, hocadır. Fatih Terim hem hoca hem arkadaş hem düşman hem dost hepsi olur. Şenol adam harcamaz, kazanır, Fatih Terim'de aynı şekilde kazanır, ama birinin üstünü çizerse futbol hayatını bitirir.

Futbolcularımızdan hiçbirine Misimoviç muamelesi yapmaz, tam tersi kazanmaya çalışırsa Terim önde götürür şampiyonluk yarışını. Ama derbilerde Terim'in yenileceğini düşünüyorum. Taktik savaşı yerine kırmızı kartlı derbiler olacaktır. Hocayı tribünde çok görecez.

fatih hoca kargaları arenadan çıkarmaz. müsterih olalım. tudor çömeziyle derbilere 1-0 yenik baslıyorduk zaten.

bu konu gerekli değil dorukcum...şenol güneş fatih terim olmaya çalışabilir.ama fatih terim fatih terimdir.

ilk defa dislike verdin bana :(

şenol falan umrumda değil ama bunu yapmamalıydın.. Sana yıllarca katlandım likelerımı esirgemedim..

İnsanlar yeri geldi seni eleştirdi ama ben, hayır o GSC Efsanesi bir bildiği vardır dedim..

Bu dislike'ın izi asla silinmeyecek..

50343496DomesticViolence.jpg

[FONT=&quot]5 - Fatih Terim Süper Lig'de Şenol Güneş, Aykut Kocaman ve Rıza Çalımbay ile karşı karşıya geldiği 27 maçta sadece beş kez yenildi (15G 7B). İmparator.[/FONT]

Üst Alt