Fatih Terim: "Yavaş yavaş iyi Galatasaray'ın sinyallerini verir gibi olduk" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Yavaş yavaş iyi Galatasaray'ın sinyallerini verir gibi olduk"

Geçen devre arası onbirden iki adamı kadro dışı bıraktı 3 stoperi de gönderdi(Biri gönülsüz). Bunların baya radikal hareketler olarak değerlendirildiğini hatırlıyorum o dönem.

ozan'ı bu doğrultuda değerlendirmek çok da doğru olmaz. biraz da mecburiyetten çıktı elden.

ama serdar için katılıyorum.

fakat bu hamleye benzer çok fazla dokunuşa ihtiyaç var.

bu adam ne diyorsa o.
şimdi fatih hoca topun -t sinden anlamıyor ama he sen anlıyorsun degil mi yaprak dönerim. sen git fm oyna sarıyersporu 8. ligden alıp clde atletico madrid ile final oynat
hayır göz göre göre adamın max 5-10 yılı kaldı futbolda, o 10 yılda da gs min 5 sampiyonluk alır, bizim ömrümüz de bundan sonrasını görmeye yetmesin zaten, ftden sonra fm ergenleri tomas tuchel ile basarıdan basarıya kossun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ozan'ı bu doğrultuda değerlendirmek çok da doğru olmaz. biraz da mecburiyetten çıktı elden.

ama serdar için katılıyorum.

fakat bu hamleye benzer çok fazla dokunuşa ihtiyaç var.
Biri gönülsüz diye belirttiğim Ozandı aslında çünkü onu yollamak istemedi.

Sezon başlamadan bu takımın tempo yapamayacağını ve top kazanamayacağını konuşuyorduk oyuncu yapısı itibariyle de en azından top bizdeyken iş yaparız diye tahmin ediyordum. Maalesef disiplin de yok plan da kondisyon da istek de. Bakalım ben çok iyi oynayacağımız bir periyot olacağını tahmin ediyorum ama zaman da daralıyor.

Üst Alt