Fatih Terim, Yönetim ve Kumpas | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Yönetim ve Kumpas

Fatih Terim'e kumpas mi kuruluyor?

• Evet, yonetimimizin de dahil oldugu bir kumpas var.

• Evet, TFF odakli bir kumpas var ama Galatasaray, yonetimi de dahil, butunuyle hocanin arkasinda.

• Hayir, ortada kumpas falan yok. Ne TFF hocayi hedef aliyor, ne de yonetim.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Uzun suredir pek cok uyenin Terim'e ucu siyasete uzanan bir sekilde baski uygulandigina, TFF, MHK, PFDK ve Kulupler Birligi gibi kurumlar uzerinden yogun ates hattina atilip Galatasaray'dan uzaklastirilmaya calisildigina dair yorumlarini okuyorum.

Transfer doneminin sessizce gecmesiyle bu yorumlar bir adim ileri gecerek bu operasyona artik yonetimimizin de dahil oldugunu, ozellikle Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak'in hukumetle olan iliskisinden oturu hocaya ihanet ettigini, onu istifaya zorlayacak hamleler yaparak hain bir kumpas kuruldugunu belirtiyor.

Soru basit: bu komploya inaniyor musunuz? Neden?

Yıldo'nun tazminat olayından dolayı öç alma isteği var.Fb maçından sonraki cezalarda bunu gördük ama diğer odakların Terim aleyhinde çalıştığını düşünmüyorum.

sadece tffnin firsat bu firsat bize gecirdigini dusunuyorum
bunda bi kac gerzek topcumuzun sucu da mevcut
ama genel bir komplo oldugu kanisina haiz degilim

Evet, yönetimimizin de dahil olduğu bir kumpas var. Eksik olan nokta, bu kumpas Fatih Terim'e değil, Galatasaray camiasınadır. Yani diğer bir deyişle, bu kumpasın içerisinde Fatih Terim de vardır.

Yıldo'nun tazminat olayından dolayı öç alma isteği var.Fb maçından sonraki cezalarda bunu gördük ama diğer odakların Terim aleyhinde çalıştığını düşünmüyorum.

Ne ironik degil mi ya, acik acik Galatasaray düsmanligi yapan Demirören'in yanina siginiyorsun Galatasaray dan kopup. Sonra tekrar Galatasaraya gelip düsmana karsi savasiyorsun.

Doğru bir değerlendirme ama aynı doğru değerlendirmeleri Aysal için yapamıyorsun diyemeden geçemeyeceğim maalesef.

Haklisin bu düello da tarafsiz oldugumu söyleyemem kesinlikle.

Ben hala adami düsman belleyip sezon sonu herseyi aciklayacagim diyip gidip sirf Aysal ile yasadigi problemler yüzünden Galatasaray düsmanligi yapan Demirören ile is birligi yapmasini affedemiyorum.

Ben zaten hoca yi hakli buluyordum 2013 de ayrilik yasandiginda. Milli Takima gitmesi, sirita sirita poz vermesi benim fikrimi degistirmeme yön verdi. Bizi birakip hic bir takimi calistirmasaydi, ya da en azindan düsmanin yanina gitmeseydi ben hocayi takdir ederdim.

Haklisin bu düello da tarafsiz oldugumu söyleyemem kesinlikle.

Ben hala adami düsman belleyip sezon sonu herseyi aciklayacagim diyip gidip sirf Aysal ile yasadigi problemler yüzünden Galatasaray düsmanligi yapan Demirören ile is birligi yapmasini affedemiyorum.

Ben zaten hoca yi hakli buluyordum 2013 de ayrilik yasandiginda. Milli Takima gitmesi, sirita sirita poz vermesi benim fikrimi degistirmeme yön verdi. Bizi birakip hic bir takimi calistirmasaydi, ya da en azindan düsmanin yanina gitmeseydi ben hocayi takdir ederdim.

Aysal-Terim kavgasında tuttuğun safı dememiştim.Tarık-Burak-Selçuk'un sözleşme sürelerini,13-14 devre arasında yapılan kazık transferleri ve sezon ortasında tüymesini diyorum.UEFA cezamızda da payı var Dursun ile birlikte.

Tff ile ilgili kısım için katılırım ama diğer kısma inanmıyorum üstüne ben de bir soru soruyorum; hoca eleştirilmesin diye mi oluşturuluyor bu komplo teorisi?

Aysal-Terim kavgasında tuttuğun safı dememiştim.Tarık-Burak-Selçuk'un sözleşme sürelerini,13-14 devre arasında yapılan kazık transferleri ve sezon ortasında tüymesini diyorum.UEFA cezamızda da payı var Dursun ile birlikte.

Tarik transferini her zaman elestiriyorum hatta yerin dibine sokuyorum ben zaten. Burak ve Selcuk ile yapila yüklü sözlesmeler de büyük hata. Bunlarin savunulacak yani yok zaten.

Ben sahsen Aysal kalsa cezadan bir türlü kurtulabilecegimizi düsünüyordum. Malum Uefa ya karsi bizi savunmaya bileklikle gitti Dursun, Aysal daha profesyonel bir savunma yapardi süphesiz. O zamanlar Dursun'a tavsiyelerde bulunmak istemisti nasil savunma yapilmasi gerektigine dair ama Dursun yok gerek yok diyerek basindan salmis. Sonra bileklikle cikti adamlarin önüne.

Erol Mütercimler ayakta alkışlayacak bizi, ciddiyim. Komplo teorisi deyip geçmemek gerekiyor. İnsan düşünmeden edemiyor. Fenerli birini başkan seçsek adam utanır bir tane bari olsa forvet transferi yapardı.

Komplo yok lakin vur abalıya durumu olduğu doğrudur, organize bir şekilde kumpas kurulduğu fikri abartılı ve gerçek dışı. Yaşadığımız sorunlara dış etkenler %20 etki ettiyse, hocanın formsuzluğu dahil beceriksizliğimiz %80 etki etmiştir.

TFF'nin ve hakemlerin tutumu hoca ve yönetim içinde kurtarıcı olmuştur hatta, beceriksizliklerini çok güzel bir şekilde kamufle ettiler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar TFF'nin en büyük derdi Fatih Terim olsaydı bizi geçen sene engellerdi. İki puan farkla şampiyon olduk farkında mısınız! Bir hakem hatasıyla şampiyonluk elden giderdi. Bence beceriksizliğimizi içimizde arayalım.

Fener maçında yenilen cezalarda Badou ve Terim dışında epik bir ceza yoktu bazılarına az bile verildi hatta.

Konya, Rize maçlarında bariz kasıt vardı ama kendimizi o noktaya da biz getirdik, aptalca iç saha beraberlikleri olmasa ki bu kolaydı, kimse bir halta engel olamazdı.

Yönetim - TFF birlikteliği hocanın kuyusunu kazıyora inanan da maldır.

Üst Alt