Fatih Terim, Yönetim ve Kumpas - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Yönetim ve Kumpas

Fatih Terim'e kumpas mi kuruluyor?

• Evet, yonetimimizin de dahil oldugu bir kumpas var.

• Evet, TFF odakli bir kumpas var ama Galatasaray, yonetimi de dahil, butunuyle hocanin arkasinda.

• Hayir, ortada kumpas falan yok. Ne TFF hocayi hedef aliyor, ne de yonetim.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Fazla umursadigini sanmiyorum ama isteyebilir cunku iki santraforun alinmamasi sucunu yonetime atti

Donem basinda baskiyi yine yonetime atti listemizi verdik diyerekten. Daha is bitirici adamlar ister muhakkak ama sezon ortasi istifalarini isteyecegini hic sanmiyorum
1.Kendisi şuan kulüpteki en güçlü kişi başkan vs. bu durumu kabullenmiş gibi

2.Olumsuz bir durumda suçu atacak makam hazır

Bu iki nedenden ötürü hoca şuan Terimcilerin aksine yönetimin gitmesini istemez, şampiyon olamazsak o zaman ister şampiyon olursak yine istemez bence.

1.Kendisi şuan kulüpteki en güçlü kişi başkan vs. bu durumu kabullenmiş gibi

2.Olumsuz bir durumda suçu atacak makam hazır

Bu iki nedenden ötürü hoca şuan Terimcilerin aksine yönetimin gitmesini istemez, şampiyon olamazsak o zaman ister şampiyon olursak yine istemez bence.

Katiliyorum bir sey haric

Terimcilerden cok anti-Terimciler yonetimden sikayetci

Kasada16 milyon var. TFF mi engelliyor?
Hoca buyuk ihtimal pahali transfer istemistir. Bizim acemiler de haril haril parayi denklestirmeye calisiyordur.
Serdarin gidip Semihin gelmesi bile Hocanin istegi. Kendisine siki sikiya bagli futbolcular istiyor. Hoca varken iyi de gittikten sonra arkada mental olarak enkaz birakiyor

Bütün mesele Ndiaye'yi gönderip yerini Donk'la doldurmanın hocanın tercihi olduğuna inanıp inanmama noktasında başlıyor. Ya da Ozan'ı gönderip Semih'i almayı. Ya da Gomis'i gönderip forvet alınmamasını. Ya da kalmasını istediği Rodrigues'i yönetimin satmasını. Belhanda'yla alakalı benzer bir gelişme de yaşanabilir yakın zamanda. Eğer bunlar komplo ise hoca ilk konuşmasında "Evet ben izin verdim oyuncuların gitmesine. Planlamayı da ben yaptım" şeklinde bir açıklama yapacaktır. Bir operasyona kalkıştıysa bunu belirtmekten çekinmeyecektir.

Tff noktasında tartışılacak çok bir şey yok. Medyanın, tff'nin tavrı hem siyasi sebeplerden hem de tazminat mevzusundan dolayı aşırı agresifleşmiş durumda.

gerçek hedef başağa fatih terim stadında kupayı verip dakikalar sonra stadın adını selahattin aydoğdu stadı yapmak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt