Fatih Terim - Sayfa 419 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih hocanin iyi ayrildigi bir tane yönetim oldu mu? 1. ve 2.dönemi detayli bilmedigim icin soruyorum.
Süren'le de iyi değildi o yüzden sözleşme uzatmadı deniyor. İşin garibi her ayrılığında giderek dahada agresifleşiyor farkında mısınız? Hiç kusura bakmasın bu Terimci basın ve sosyal medya terimcilerinin yaptıkları direkt hocaya yazar. Kulüp birbirine girdi aaa herkes bi kendine gelsin burası Galatasaray!!

Terim ayrıldığından beri susuyor. Ortalığı yangına çeviren müritleri.
şeyh uçmaz müritleri uçurur,rekabetin olduğu yerde başarısızlık olursa ayrılık kaçınılmazdır.
Kaç kişi işine yaramayan ,çalışmayan personelini tutar kendi işinde .
Profesyonel dünya malesef böyledir.O muritler iki gün işe gitmesin bakalım burak elmasları neler yapıyor onlara.

Terim ayrıldığından beri susuyor. Ortalığı yangına çeviren müritleri. Ancak bugün yenilmemizi istiyordur muhakkak.

Terim varken anti ftciler GS yenilsin istiyordu. Yeni moda da gidince onun yenilmemizi istemesi herhalde.

Sallayın bakalım nereye kadar, iftira atmak dünyanın en kolay şeyi nasıl olsa.

Terim varken anti ftciler GS yenilsin istiyordu. Yeni moda da gidince onun yenilmemizi istemesi herhalde.

Sallayın bakalım nereye kadar, iftira atmak dünyanın en kolay ş

Sallayın bakalım nereye kadar, iftira atmak dünyanın en kolay şeyi nasıl olsa.
Kovulunca kızgın olması normal. Sen de olsan, ben de olsam kızgın oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt