# Fatih Terim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fatih Terim

Terimin bir ozelligide genc oyunculari bulup cikarmasi veya olacaklara sans verip takima kazandirmasi.Su anda ilerisi icin buna cok ihtiyacimiz var.Umit Davalayi kimse ismini bilmezken diyarbakirspor'dan alip nerelere getirdi.Okan ,Ergun, Hakan Unsal , Suat satis listesindeydi Terim geldiginde.Taraftarlar simdiki gibi bu oyunculardan ne koy olur ne kasaba diyorlardi.Neydiler ne oldular.Terim simdikilerden adam olucaklari yontar olmayacaklara yol verir,altyapidan,turkiye liginden umut vadedenleri bulup cikarir.Ustelik parasizlik ,olimpiyat rezaletide olmayacak.Yeterki yonetim arkasinda dursun ,Faruk Suren gibi.Benim inancim tam,gelmesini cok isterim.

Cevap: LigTV:"Hakan Şükür'le Anlaşma Sağlanamadı, Terim'e teklif yapıldı"

Böyle bir şey yok arkadaş, derbi öncesi takımın başında teknik direktörün var ve onun gözü önünde teklif yapıyorsun sağa sola. Bari kov, sonra ara arayacağını. Korkudan, ya bulamazsam telaşından yapılıyor bu. Ne teknik adamda ne futbolcuda motivasyon olur böyle. Şaka gibisiniz lan.

Bu yönetim ve oyuncuların bazıları gitmediği sürece böyle değerli ve efsane kişiler gelmesin zaten. En ufak başarısızlıkta paralı askerlerine ıslıklatırlar. Bizlerde üzülürüz.

Gülsek mi acaba...

Bizim bu yönetimi nasıl seçer bu kongre üyeleri anlamam...

Ah ah...

Terim'e antrenörlük teklifi mi yapıldı yoksa Sportif direktörlük mü ?

Haber doğru ise sabahtan beri Krala demediğini bırakmayanlarada teessüflerimi iletiyorum...

Neden kabul etmedi acaba!.Demek ki sorun başka yerde kişilerde değil.

Terim gelirse bırak Galatasaray ı Süper lig de 1 maç bile izlemem.İster terim düşmanı diyin ister böyle Galatasaraylılık mı olur diyin,egoları olan adamlardan bıktım artık.

Cok sükür. Terim de kabul etmez insallah. Bu kadar amatörce hamlelerden biktik artik.

Egosu olmayan adam varmı?Herşey güllük gülüstanlıkmı?Bugün Felix Magath gelse kimse hayır demez.Ama adamda ki ego kibir kimsede yok.Gerçi ego değil iş disiplini ama biz böyle tanımlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt