# Fatih Terim - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fatih Terim

Yine Adnan Sezgin için mi vazgeçildi Terim'den de. Yeter artık birsin şu Sezgin sevgisi. Bu ne sadakattir böyle

İŞTE TERİM'İN KABUL EDİLMEYEN ŞARTLARI:

1- Adnan Sezgin'i istemem

2- Tek yetkili ben olurum

3- Siz Tugay Kerimoğlu'nun yardımcım olmasını istiyorsunuz ama bu konuda kesin kararımı vermedim. Önce başlasın sonra bakarız.

4- Florya'da her kuralı ben belirlerim. Malzemeciden çaycıya kadar her şeyi ben belirlerim.

(ligtv.com.tr)

Fatih Terim'de abartmış ama. Adnan Sezgin'i istememek ne demek? :eek:

Adnan Sezgin Galatasaray'dır.

Felipe ve yeteneksiz? Akil-fikir...

Felipe iyi olsaydi bizden sonra ManU alirdi.

Barcelona'ya bende Sampiyonlar Ligini aldirirdim.

Ayni kafanin ürünleri bunlar. Keita da iyi olsaydi Katar'a gitmezdi zaten.

keita ve felipe şovcu adamlar,takım adamları değiller,2 çalım atmakla topçu olunmuyor arkadaşım,yönetim keita konusunda son derece akıllı davranmışdır zira disiplinsiz ve kör kurşun misali ne yapacağı belli olmayan bir adamı çok iyi bir fiyata sattılar,zira o fiyata elden çıkarmamız son derece zordu,keitanın kalitesini fener maçlarında gördük.Felipe konusuda keita konusu gibi eşdeğer bir durum.Avrupada felipe ve tarzı oyuncular için primaddona tabiri kullanılır yani istediği zaman oynayıp istediği zaman yatan,pohpohlanmayı seven ve yerinin garanti olmasını isteyen oyunculardır.Felipe bu aklı ile futbolunu bitirmişdir yoksa yeteneksiz demek ona haksızlık olur.Lincolnde aynı hesapdır,bu tarz oyuncular her tarafa zarar verir.

keita ve felipe şovcu adamlar,takım adamları değiller,2 çalım atmakla topçu olunmuyor arkadaşım,yönetim keita konusunda son derece akıllı davranmışdır zira disiplinsiz ve kör kurşun misali ne yapacağı belli olmayan bir adamı çok iyi bir fiyata sattılar,zira o fiyata elden çıkarmamız son derece zordu,keitanın kalitesini fener maçlarında gördük.Felipe konusuda keita konusu gibi eşdeğer bir durum.Avrupada felipe ve tarzı oyuncular için primaddona tabiri kullanılır yani istediği zaman oynayıp istediği zaman yatan,pohpohlanmayı seven ve yerinin garanti olmasını isteyen oyunculardır.Felipe bu aklı ile futbolunu bitirmişdir yoksa yeteneksiz demek ona haksızlık olur.Lincolnde aynı hesapdır,bu tarz oyuncular her tarafa zarar verir.

Futbolu güzellestiren adamlardir bunlar, gerektigi gibi davranmasini bileceksin. Maradona kendi baskanina "bizim baskan biraz gerizekali" dedigi zaman kovulmuyorsa bu nedendir.

fatih terimin nasıl geleceği belliydi,adnan sezgin ile aynı ortamda olması söz konusu olamazdı.Bence sezgin ve tek adamlık olayından ötürü uzlaşma olmadı,bunu polat bilmiyormuydu sanki? hiç iyi olmadı zira yönetim futbolu tekelinde tutmak istediğini açıkça gösterdi,bu noktda ferguson gelse bişey farketmeyecek,şayet gerçekleşen şeyler doğru ise bu yönetimin en büyük hatasıdır ve belkide kader çizgilerini bugün belirlemiş oldu yönetim..

Futbolu güzellestiren adamlardir bunlar, gerektigi gibi davranmasini bileceksin. Maradona kendi baskanina "bizim baskan biraz gerizekali" dedigi zaman kovulmuyorsa bu nedendir.

nedenini söyleyeyim arkadaşım;

maradona dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur,onun başındakilerde bunu bildiklerinden herşeyine eyvallah demişlerdir.Bir keresinde napoliden gitmemesi için ogüne kadar prototip olan bir ferrari arabayı hediye etmişdir napoli başkanı.

Bu noktada maradona kim keitalar felipeler kim,sapla samanı birbirine karıştırmayalım.Şuan messi bile barcaya laf söylese kulübü kovacakmı onu? hiç sanmıyorum..

bu nedenler bana pek inandırıcı gelmedi...eskiden de floryadan tek sorumlu oydu...tugayın yardımcısı olmasına da yönetim krşı cıkmaz.adnan sezgin yüzünden de başta kendilerini ateşe atmazlar diye düşünüyorum

ntv spora göre terim ailevi nedenlerden ötürü teklifi geri çevirmiş..

Bana hiçde inandırıcı gelmiyor.

nedenini söyleyeyim arkadaşım;

maradona dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur,onun başındakilerde bunu bildiklerinden herşeyine eyvallah demişlerdir.Bir keresinde napoliden gitmemesi için ogüne kadar prototip olan bir ferrari arabayı hediye etmişdir napoli başkanı.

Bu noktada maradona kim keitalar felipeler kim,sapla samanı birbirine karıştırmayalım.Şuan messi bile barcaya laf söylese kulübü kovacakmı onu? hiç sanmıyorum..

Maradona gibi bir yildiz Galatasaray'da oynamayacagi icin Avrupa'nin vasatüstü takimlarinin yildizlari olabilecek potansiyele sahip oyuncular Keita, Felipe tarzindadir.

Sacma bir tartisma aslinda geride kalmis, gecmis gitmis... Ama Pino yerine Keita'yi, Elano yerine Felipe'yi bir cok Galatasaray'li su anda kadroda görmek ister.

Maradona gibi bir yildiz Galatasaray'da oynamayacagi icin Avrupa'nin vasatüstü takimlarinin yildizlari olabilecek potansiyele sahip oyuncular Keita, Felipe tarzindadir.

Sacma bir tartisma aslinda geride kalmis, gecmis gitmis... Ama Pino yerine Keita'yi, Elano yerine Felipe'yi bir cok Galatasaray'li su anda kadroda görmek ister.

duygusal düşünmeyen her Galatasaray taraftarı şuan hiçbirini isteiyor bence.

Fatih Terim'in nasıl bir egoya sahip olduğunu yukarıda yazan maddelerden anlıyoruz.

Rijkaard geldiğinde çoğumuz istediği bunlar değil miydi?Rijkaard'ın tek yetkili olması, A.Sezgin ayrılması,yönetimin yardımcı ataması yerine kendi tercih ettiği birinin getirilmesi. Bu maddeler çok yerinde;asıl bunalrı yapmayacak biri gelmesin.

sonuçda parayı önplana koyan hiçbir futbolcu bize uygun oyuncu değildir dolayısı ile yapacağınız ankete parayı ön planda tutmayan adammı istersiniz sorusunuda ekleyin sonucu hep beraber görelim.

Keita'nin gönderilisinin nasil oldugu hakkinda bir bilgimiz yok ki!

Yalandan korktugu kadar yilandan korkmayan saygideger baskanimiz Keita'nin yakismayan hareketlerinden gönderildigini söylüyor, diger yandan da Keita'nin gitmek istedigi söyleniyor yönetim kurulu tarafindan...

Fatih Terim'i şu durumda istesem bile bir yandan gelmemesini olumlu karşılıyorum.

Bu yönetim kendine kalkan arıyor. Teknik direktör değil. Umarım bu duruma kimse alet olmaz. Eminim ki Hakan Şükür ve Fatih Terim samimiyetsizliklerini anladılar ve teklifleri kabul etmediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt