# Fatih Terim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray yönetiminin teknik direktör adayı ise taraftarın bir bölümünün de takımın başında görmek istediği Fatih Terim.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı'nın, Ankaragücü maçının ardından yaptığı bu açıklama, teknik direktör Frank Rijkaard'ın geleceğinin sorgulanmaya başlandığını açık şekilde ortaya koydu. Takımın gidişinden memnun olmayan Galatasaray yönetiminin, yapacağı toplantıda Hollandalı teknik adamın görevine son vermesi bekleniyor.

Galatasaray yönetiminin teknik direktör adayı ise taraftarın bir bölümünün de takımın başında görmek istediği Fatih Terim. Ancak Galatasaray yönetimi Terim'in daha önce yaptığı "takımın başında teknik direktör varken, kimseyle görüşmem" açıklaması nedeniyle, deneyimli teknik adama teklifini Frank Rijkaard ile yollarını ayırdıktan sonra sunacak.

Deneyimli teknik adamın Galatasaray'da futbolun tek patronu olmak istediği ve menajerlik sistemini hayata geçirmeyi planladığı biliniyor. Terim'in getirmeyi planladığı sistemde, takımı yardımcıları çalıştıracak. Terim antrenmanlarda bulunmayacak, sadece maç günleri yedek kulübesinde olacak. Terim'in takımı emanet edeceği isim olarak da, sarı-kırmızılı kulüpte uzun yıllar forma giyen Tugay Kerimoğlu öne çıkıyor.

Galatasaray yönetiminin de Terim'i goreve getırmek için, camianın önde gelen isimlerinin de onayını ve desteğini alması bekleniyor.

Cevap: # Fatih Terim

TD değişikliği ***** maçından sonra olur büyük ihtimal ile. Çünkü kimse bu ağır yükün altına hele ki ***** maçı öncesi girmez. ***** maçını atlattıktan sonra bence : Yensekte , yenilsekte Rijkaard'ın görevine son verilir. Kanaltürk'ün haberine göre'de Çok büyük bir ihtimal ile Fatih hoca küçük bir ihtimal ilede Hikmet hoca gelir. Yine , Kanaltürk'ün haberine göre Güyaa G.Saray Hikmet hocaya bu sezon başında '' Hazır ol , Başımıza geçiyorsun!. '' demiş... Tabii beklemek gerekir.

imparatoru yeniden Galatasarayimin basinda görmek isterim ama adnan sezgin in oldugu yere gelmez gibime geliyor

imparatoru yeniden Galatasarayimin basinda görmek isterim ama adnan sezgin in oldugu yere gelmez gibime geliyor

Gelsin de Adnan Sezgin´den kurtulalim. Agzini burnunu kirar Sezgin´in. Hatta Polat´a da dalar. Ben böyle beceriksiz bir yönetimle calismak isteyecegini düsünmüyorum. Keske gelse de bizi kurtarsa.

gelsin adnan sezginden kurtulmuş oluruz. ayrıca türk futbolcuları adam edecek biri lazım yabancılarımızda sorunumuz yok zaten

Bu kadar telaşlı ve panik hoca görmek istemiyorum takımımda. Hadi koçum, Yürü koçum devri kapandı artık. Rijkaard ile sözleşme uzatılıp yerliler kovulmalı.

Sorun şu üstündeki forma için değil de şahıslar için oynayan adamlar var bu takımda.İşte onlar derhal kovulmalı.

Takımın her kötü döneminde adı geçen isim Fatih Terim.

Takımın başında Fatih Terim dahi olsa ve kötü günler geçirsek

yine de haber yaparlar Fatih Terim mi geliyor takımın başına diye.

lucescu takımında gayet mutlu,bütçe sağlam, stat yapılıyordu galiba,başarılı orda,adam niye gelsin?,gerçi gelse nolur,oynattığı defansif futboldan uykumuz geliyordu biliyoruz onu da:)

lucescu takımında gayet mutlu,bütçe sağlam, stat yapılıyordu galiba,başarılı orda,adam niye gelsin?,gerçi gelse nolur,oynattığı defansif futboldan uykumuz geliyordu biliyoruz onu da:)

Lucescu defansif bir kadron varsa defansif oynatır, ofansif açıdan iyi bir kadron varsa ofansif oynatır. Shaktar'da defansif mi oynattı? Aldığı kupalara ne demeli! Adam gittiği takıma makine gibi futbol oynatıyor, üstelik kupa alabiliyor bizim meşhur Hollanda'lı gibi sistem-4*3*3 gibi laf salatası yapmaz neyse onu oynatır.Lucescu aradığımız hoca bence.

kesinlikle dün stadda terim tezahüratı yapanlar yönetimin parayla satıl aldığı isimler . anlamıyorum terim tezahüratı yapmak istesen bile bi düşünürsün gelsin mi nasıl olur gibilerinden ama kurmalı saat gibi herkesin aklına birden terim geliverdi stadda . Gerçekten çok sakıncalı şeyler oluyo bence

kesinlikle dün stadda terim tezahüratı yapanlar yönetimin parayla satıl aldığı isimler . anlamıyorum terim tezahüratı yapmak istesen bile bi düşünürsün gelsin mi nasıl olur gibilerinden ama kurmalı saat gibi herkesin aklına birden terim geliverdi stadda . Gerçekten çok sakıncalı şeyler oluyo bence

Ama ortada inkar edilemez bir gerçek var ve bu tribündeki insanlar aptal değil. Rijkaard bir buçuk yıldır takıma hiçbir fayda sağlamıyor ve üstelik Aydın'ı oyuna alması, Elano'yu ısıtıp geri oturtması bardağı taşırdı. Ben maçtan önceki akşam yenileceğimizi tahmin ettim ve Rijkaard'ın kovulacağını yazdım buraya! Bunu herkes biliyordu daha doğrusu. Bende tribünde olsam bende yuhalardım Aydın'ı görünce.

Fatih Terim %90 geliyor..

Kaynak sağlam ama şu an isim veremiyorum. Adnan sezgin de gidiyormuş

UA'dan alıntı...

selam renkdaşlar...

epey oldu foruma girmeyeli...

ama fatih terim ve hikmet karaman haberlerinin doğruluk payı nedir merak ettim...

bence hikmet karaman'ın gelmesi tarihimizin hatası olur...

şahsen ilk tercihim Gerets'tir.

cihanlı orhanlı kadroyla adam rekor kırıp şampiyon yaptı...

madem ayhan ve sarp bu takımda onları da anca o yola getirir diye düşünüyorum...

bildiğim kadarıyla şu an fas'ın başında.. gelmemesi durumun da tek çare terim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt