Fatih Terim'den Açıklama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Açıklama!

Forumda en sevmedigim veya bana ters gidenler bu baslikta en dogrulari soyleyenler olmus isin acikcasi

ozellikle 2-3 mesaj yukarida hakan in tesbiti cok dogru

dun polat sonrasi aysal in gelmesi ile basariyi ve GS nin kimligini kurtaran vizyonu elde ettik diyenler simdi yerden yere vururken ,

ayni donemde demiroren tff sine soylemedigini birakmayan ama bir kac ay sonra 7 senelik yagli sozlesmeyi gorunce imza atan terime edilmedik laf birakmayanlar simdi tekrar hoca oldu ve basari getirme olasiligi var diye hemen saf degistirenler

aysalin bazi faaliyetleri sebebiyle yatacak yeri yok . Polatin tum yapisal sorunlari cozdugu bir donemde klube gelip inanilmaz sozlesmeler , hala bugun kambur olan tarik selcuk gibi adamlara verdigi paralarla uefa kiskacina girmesini son care olarak magazacilik as yi satarak duzeltmesini basari olarak anlatiyor , eger anlattiklari dogruysa dursun un hele hic yatacak yeri yok , o da son careyi de bozup cezayi aldirmis bize

dedigim gibi ismi gecen bu 3 sahsin da aslinda profesyonelce yonetilen yerlerde bir daha adlarinin anilmamasi lazim ama biri mevcut baskan , oteki senelerdir talep edilen baskan , digeri de mevcut teknik direktor ve gelecegin muhtemel baskani

hayirli isler

Forumda en sevmedigim veya bana ters gidenler bu baslikta en dogrulari soyleyenler olmus isin acikcasi

ozellikle 2-3 mesaj yukarida hakan in tesbiti cok dogru

dun polat sonrasi aysal in gelmesi ile basariyi ve GS nin kimligini kurtaran vizyonu elde ettik diyenler simdi yerden yere vururken ,

ayni donemde demiroren tff sine soylemedigini birakmayan ama bir kac ay sonra 7 senelik yagli sozlesmeyi gorunce imza atan terime edilmedik laf birakmayanlar simdi tekrar hoca oldu ve basari getirme olasiligi var diye hemen saf degistirenler

aysalin bazi faaliyetleri sebebiyle yatacak yeri yok . Polatin tum yapisal sorunlari cozdugu bir donemde klube gelip inanilmaz sozlesmeler , hala bugun kambur olan tarik selcuk gibi adamlara verdigi paralarla uefa kiskacina girmesini son care olarak magazacilik as yi satarak duzeltmesini basari olarak anlatiyor , eger anlattiklari dogruysa dursun un hele hic yatacak yeri yok , o da son careyi de bozup cezayi aldirmis bize

dedigim gibi ismi gecen bu 3 sahsin da aslinda profesyonelce yonetilen yerlerde bir daha adlarinin anilmamasi lazim ama biri mevcut baskan , oteki senelerdir talep edilen baskan , digeri de mevcut teknik direktor ve gelecegin muhtemel baskani

hayirli isler

Eğer Aysal, Fiko nun Şenola sağladığı desteği sağlasaydı, Terim yerinden adım bile atmazdı. Sen adama hem güvenmiyorsun, Yen'i yönetim oluştururken zaten terimi yollama kararını vermişsin, tepkileri azaltmak için TFF ile anlaşıp, terim bana yalan söyledi ayağına adamı kovuyorsun. Ayrıca aysalın o ceza olayında anlattıkları %100 doğru olsa, şimdiye kadar defalarca konuşur du. Basbaya kendi EGO'sunu tatmin edip, Galatasaray'a bir darbe de kendisi vurmak için televizyona çıktı. Aslında çıkmadı bilerek çıkarıldı bence.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aysal aday değil neden bu dönemde TV ye çıktı önceki dönemlerde çıkabilirdi neden şimdi ? Bana samimi gelmeyen Ünal Aysalin tutumları

Eğer Aysal, Fiko nun Şenola sağladığı desteği sağlasaydı, Terim yerinden adım bile atmazdı. Sen adama hem güvenmiyorsun, Yen'i yönetim oluştururken zaten terimi yollama kararını vermişsin, tepkileri azaltmak için TFF ile anlaşıp, terim bana yalan söyledi ayağına adamı kovuyorsun. Ayrıca aysalın o ceza olayında anlattıkları %100 doğru olsa, şimdiye kadar defalarca konuşur du. Basbaya kendi EGO'sunu tatmin edip, Galatasaray'a bir darbe de kendisi vurmak için televizyona çıktı. Aslında çıkmadı bilerek çıkarıldı bence.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben herhangi bir zaman diliminde aysal i savundum mu ? Anti aysal akiminin en bas saflarinda bir adamim bunu butun forum bilir

ama hic haz etmedigim bir adamin anlattiklari baska birinin camasirlarini ortaya dokuyorsa goz ardi da edemem

terim in katiyen bu klube tekrar bu kadar teveccuh ile teknik direktor olmasini sindiremiyorum , aysal dan nefret eden birisi dahi olsam

cunku terim o surecte kendisiyle bagdastirilan hic bir dominant ozelligini devreye sokmadan , butun bombayi yonetimin kucagina birakarak gitti

eger milli takimla anlasmayip bosta kalsa veya kalkip fenere gitse bu kadar kotu dusunmezdim .. ama daha gorevde iken baskanla 4 mac bedelsiz diye konusup , tff ile 7 senelik anlasti ise , o zaman eger bunlar dogru ise , birak aysali , bulent uygun Gs baskani olsa , bu olayda bulent uygunu tutarim

hele hele yonetim kurulu klube davet edip de "hoca bu is nedir gel bir konusalim" dendiginde bile gitmediyse malesef dunku aciklamalar dogru gorunuyor

Bu sene şampiyon olmamız cümle aleme kapak olacak.

Bu sene başakşehir ve trabzon'dan ayrı nefret ediyorum. Arena'da hesaplaşma vakti.

TapaTalK

Birakin bu taraf tutma muhabbetlerini.

Ogun para FT nin hosuna gitmisti, cikari olunca 5. Hafta GS ı birakti tupcu ile sarmas dolas sozlesme imzaladi. Ne bunu unuturuz ne ÜA ın Ali durustu kovup yerine Candan ercetini getirip kulubu rezil rusva ettikten sonra kacip gitmesini!

Bugun de ÜA kendi egosu sebebi ile FT ye daldi.

FT de ÜA da kisisel ego ve cikarlari dogrultusunda GS ı kullaniyor malesef !

Bu basit gercegi gorun artik.

Son düzenleme:
Çeşitli sebeplerle köşeye sıkışıp ondan sonra kariyer atılımını yapan çok oyuncu var bizde. Kendini geliştirmek için yapması gerekenleri kariyeri boyunca sallayıp, psikolojik olarak köşeye sıkıştıktan sonra duble profesyonel çalışan oyuncular.
Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu, hatta belki Volkan Demirel.
Arda Turan'ın Başakşehir'e gelerek kendi kariyerinde bu yola girebileceğini düşünüyorum. Saha içinde bir şey veremezse bugüne kadar yaptığı bütün atarların bi tarafına kaçacağının farkındadır. Bu yüzden Atletico'daki kadar olmasa da Süper Lig'e yetecek kadar çalışacağını tahmin ediyorum.

Gelelim Fatih Hoca'ya. Şu an herkes Fatih Terim'in karşısında. Fenerbahçe tayfası, Akp tayfası... Topuyla tüfeğiyle Fatih Terim'in karşısında. Umarım Hoca bunların farkındadır. Umarım ligin ikinci yarısında sadece saha içinde mücadele etmeyeceğini biliyordur. Nasıl olsa ceza almaz diyeceği, nasıl olsa sakatlanmaz diyeceği oyuncuları dahi sağlama alması gerektiğini umarım unutmaz.
Bu seneki şampiyonluk bir çok şampiyonluktan daha önemli.

Ikisi de hala ego savasinin icerisindeler biri birakip gitmesini unutamamis digeri kovulmayi.
Ikisini ayri ayri severim yerleri ayridir bende ama gel gelelim Fatih Terim ve/veya Aysalsiz profesyonel duzene gecme zamanimiz geldi artik.
Hoca guzel bir temel atip futbolu birakmali. Ulkede entrika yalan ruzgari/cesur ve guzel seviyesine cikti taraftar rosalinda modunda basari bekliyor

Türk toplumu bir kere samimiyetli olmayi ögrenmelidir. Günler gectikce iticilik ve samimiyetsizlik artiyor.

Aysalin aciklamari yersiz ve gereksiz mi? Evet, sonuna kadar hemde.

Peki Terim bir kac hafta önce Galatasarayin hocasi varken cikip Galatasaray ve hoca konusunda yorum yaparken Tudora bu kadar destek cikip Terimi elestiriyormudunuz?

Tabi ki hayir. Mevzu burda Terim, Aysal veya Tudor degil.

Türk toplumum bu konuda göründügü gibi iki yüzlülügü, samimiyetsizligi, kör fanatikligi.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

tudor hakkında ne zaman yorum yapmış ve ne demiş tam olarak.

Hocam göreve başlamadan önce Tudor ve Galatasaray hakkında yorum yapmış :)
Ne demiş tam olarak, söyleyin de biz de bilelim. Terim düşmanlığı bazılarını ya bunaklaştırıyor, ya da yalan söylemeye itiyor. Hocamı, sinsi botokslu ile karıştırmayın.

İsterse savunduğu konuda %100 haklı olsun, Ünal Aysal'ın dün yaptıkları çok yanlıştı. Günahıyla sevabıyla yaşattığı başarılar için sevgim vardır kendisine ama dün yaptıkları yüzünden saygım azaldı.

Hedefe kilitlenmiş Fatih Terim'den daha tehlikelisi yok şu an. Düşmanları da biliyor. Bundandır her gün dolaylı veya dolaysız yoldan hocaya sallanması. Hocanın tavrı bu yüzden çok olumlu. Bize sadece hocanın arkasında durmak kalıyor. Tüm cevaplar sezon sonu verilir.

Olm sen niye boylesin ... yerinde

2bb1a0761e6768a214da4fa0b484b5ae.jpg

Üst Alt