Fatih Terim'den Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1578302686670.png

Fatih Terim: "Bir oyuncu Galatasaray altyapısından yetişmişse ve giderken para da kazandırmışsa, bu cümleyi kullanmaktan itina ediyorum. Başkanımız öyle söylemiş ama ben hizmet etmiş bir oyuncu için bu cümleyi kurmam."

"Arda bir kez bile sözleşme için talepte bulunmadı. Ben de kimseye ne alın, ne de almayın dedim. Zaman her şeyin ilacıdır."

"Ben Onyekuru'nun 70 numaralı formayı giyeceğini bilmiyordum, şimdi söylediler. Ama bunu benden önce bilen var. Yapılan haberlerin bir kısmı içeriden çıkıyor. Açıkçası araştırıyorum. Bulursam da Florya'da neler olacağını tahmin edebiliyorsunuz."

"Diagne'nin kadroda olmadığını, dün açıkladıktan sonra öğrendik. Galatasaray'ın yabancı sayısı ve bulunduğu konum, mukaveledeki şartlar, öyle bir şeyi yani geri dönüşü gerektirmiyor."

"Nzonzi'nin mevcut durumu devam ediyor. Haberlere göre 'özür dileyeceğim' falan denmiş ama ben özür bekleyen bir insan değilim, arkadaşlarından dilemesi yeterli."

"10 Numara konusunda şartlar önümüzde birşey çıkarırsa ona göre bir şeyler yaparız. Transfer cezası devam ediyor."

"Onyekuru yabancımız değil, hem bizim hem ülkemiz için. Sezon başı istedik olmadı, şimdi oldu. Şampiyonluğumuza önemli katkısı olan, istediğimiz, önemli bir oyuncuydu. Sezon başı vermediler, şimdi bizle başladı, hayırlısı."

"Onyekuru, atak repertuarımızın gelişmesi, çoğalması adına önemli tabii ki. Saracchi de takibimizde olan genç bir oyuncu, oyunu hızlandırması düşüncesiyle aldık, umarım öyle olur, yarın gelecek bildiğim kadarıyla. Hem bugünü hem yarını planlamaya devam ediyoruz."

"Transferde her şeyin gizli kalması gereken dönemde, en ufak bir şeyin dışarı çıkması halinde bırakın rakamsal olarak zararı, belki de oyuncuyu alamama tehlikesinin olduğu rekabet döneminde başkasından önce haber vereceğim diye... Hiç hoş değil sonuç itibarıyla."

"Galatasaray'da ikinci yarı hep farklı oldu. Bir defa beraber çalışma imkanımız var. Avusturya'ya neredeyse genç takımla gittik, onun acısını çektik. Haftada 3 maç da oynayamayacağız. Beraber çalışıp her şeyi iyi anlamış bir takım olacağız."

"Birçok sebepten dolayı bize büyük hizmet etmiş, bizle olmasından zevk aldığımız, hoşlandığımız arkadaşlarımızla maalesef ayrılabiliyorsunuz, hayat böyle. Birçok ayrılık olacak bugün de yarın da. Galatasaray kendine hizmet eden insanları vefalı şekilde uğurlayacak."

"Ekonomik durumdan olur, başka bir durumdan olur, bize olan hizmetleri unutmadan vedalaşacağız."

images

Üst Alt