Fatih Terim'den Derbi Değerlendirmesi ve Jean Michaël Seri Açıklaması!Fatih Terim: Derbi öncesi heyecanımızla maçın gidişatı aynı olmadı. Gönül isterdi ki daha güzel bir oyun olsun. Kendi sahamızda kazanmak isterdik. Ama olmayınca da yapacak bir şeyimiz yok.Fatih Terim: "Sarı kartlarda biraz bonkör davrandığını düşünüyorum hakemin. Sarıyı severiz ama sadece Galatasaray armasında."

Fatih Terim: "Oyun istikrarı çok önemli ama oyuncu istikrarı da çok önemli. Maalesef onu pek bulamadık ancak bazen böyle oynarsınız, doğru taktikle golü bulursunuz. Bugün pek çok kez gole yaklaştık. Golü atsak, oyunu düzeltip daha doğru oynayabilirdik ama olmadı."

Fatih Terim: "Asıl isteğim, oynadığımız oyunun, bildiğimiz oyunun tekrarlanması. Maalesef bugün birkaç oyuncumuzdan o ışığı göremedik. Bunu belki gol telafi ederdi, çok da müsait pozisyonlar yakaladık. Son pasları doğru verebilsek pozisyon sayısı artabilirdi."

Fatih Terim: "Hayırlısı. Şimdi Glasgow'a hazırlanacağız. Döneceğiz sonra Kasımpaşa'ya. En zorunu mu bilmiyorum ama, kurada en uzaktaki takımı çektik. Bu da bir gerçek."

Fatih Terim: "Bizim tabii, özellikle Seri gibi regista profiline sahip bir oyuncumuz yok. Buna rağmen, baskı yememize rağmen çıktık. Zaman zaman sıkıntılar yaşadık ama isteğimizden vazgeçmedik."

Fatih Terim: "Bizim en büyük özelliğimiz topu kaptırdıktan sonra kontra pres ama onu bugün çok fazla yapamadık. Bunda rağmen 5 veya daha üstü gol pozisyonlarımız var. Herhangi birini gol yapsak, öne geçmenin moraliyle oyunu daha da domine edebilirdik ama olmadı."
 
Eski Terim olsa bu kadar karttan sonra hakeme saldırırdı. Gaza gelmiyor eskisi gibi.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Sayın hocam bi kaç oyuncuda ışığı göremediysen neden anında müdahale etmiyorsun. Şu uğursuzların yıllardır tek mutlu olduğu maç bizimle berabere kaldıkları maçlar oluyor.
 
rangers maç sonu açıklama: Arkadaşlar rangers çok uzaktı 15 günde 5 maç yaptık oyuncular bunu kaldıramazdı ocağı bekleyin
 
Rangers in 2 tane zenci kanadı varsa zaten bizim için hayırlı sonucu vereceklerdir bize
6 tane başa bela UEFA maçıyla uğraşıp dursunlar sonra
 
Ya hoca ne desin işte kılıfına uyduracak bu körler sağırlar birbirini ağırlar modunda ki taraftara ne desen suçlusun berabere kalma kötü oynama onu oynatma bunu oynatma vs vs ne anlatsan boş
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt