Fatih Terim'den Derbi Değerlendirmesi ve Jean Michaël Seri Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Derbi Değerlendirmesi ve Jean Michaël Seri Açıklaması!

Trajikomik bi açıklama. Hoca bu kafadaysa bu sezonu da çöpe atalım şimdiden. Presi hangi oyuncuyla yapcaksın acaba, arda falcao feghouli babel ile mi? Bu kadar statik adamla değil pres, savunma bile yapamazsın. Kazandığımız maçlardan sonra da geçen haftalarda yazdım bu söylediklerimi. Seri çözüm değil, dinamik ve dribling yapan orta saha ve hızlı kanat lazııııııımmm. Hoca hala seri diyorsa gitsin torun sevsin. Hep söylüyorum bizim önce oyun ve oyuncu okuyabilen hocaya ihtiyacımız var. Kim ne derse desin.

Doğru söylemiş hocamız, takımın en nitelikli eksiği 6 numara. Muslera'dan bile fazla parladı bugün, o derece. Rakibin savunma futbolu oynattığı Gustavo-Sosa ikilisinden birisi bizde olsa rakip kaleye akardı bu takım. Transfer ve vizyon konusunda Dursun Özbek levelında olan yöneticiler sayesinde kiralık Seri kadar bile pasör bir 6 numara bulamadık. Beşiktaş o yoklukta arkaya Josef, öne Mensah aldı yav, ayıptır. Yapamıyorsanız defolun gidin.

Birak su seriyide xcalim atabilen hizli kanat oglun belhanda yerinede yaratici oyuncu al. Vur artik masaya hocam yav. Apo korksundan transfer yapsin

Kadıköy'de bize galibiyeti getiren kilit adamlardandı eyvallah da 40 haftalık ligin hatrı bir Kadıköy ile ölçülmez hoca. Neler çektik geçen sene.

Sol kanat zaten kan ağlıyor, sağ kanat da forma girmek için son 7 8 haftayı bekliyor

Ya başlayacağım Seri’ye, dünyada başka topçumu yok? Yokta Seriyle 6.lık kupası aldık herhalde geçen sezon... son maçlarda kaç kez adam kaçırıp gol yedirdi

Saracchi ve pasör 6 numara eksikliğini anlasam da kendi yarı sahasında gördüğü baskı altında sıkışan Galatasaray görmek üzdü. Hoca kazanmak için çıksa (ve tabii herif sağlıklıysa) Taşdemir'le çıkabilirdi diye tahmin ediyorum. Linnes, Yuto gibi iyi oynadığı maçta bile ters ayaklı ve yaratıcılıktan uzak olduğu için bizi kısıtladı. Tabii işin teknik boyutunda Mariano'dan sonra Omar'a kalmak da tabiri caizse attan inip eşeğe binmek gibi oldu. Adama bir şey diyemiyorum, en nihayetinde çekirdek satarak geçimini sağlayan rakibine oyuncu kaptıran bir yönetimle çalışıyor. İyi bir regista ve sağlıklı Saracchi'yle çok daha düzenli bir takım olacağımız ortada. Hangisinin olma ihtimalinin daha düşük olduğunu ise zaman gösterecek.

Seri'yi kiralayin bari cunku Taylan ne kadar iyi hos olsada onun yapacagi regista rolunu Seri daha iyi yapar, madem regista ariyorsun.

Fatih Terim: "Asıl isteğim, oynadığımız oyunun, bildiğimiz oyunun tekrarlanması. Maalesef bugün birkaç oyuncumuzdan o ışığı göremedik. Bunu belki gol telafi ederdi, çok da müsait pozisyonlar yakaladık. Son pasları doğru verebilsek pozisyon sayısı artabilirdi."

Fatih Terim: "Bizim tabii, özellikle Seri gibi regista profiline sahip bir oyuncumuz yok. Buna rağmen, baskı yememize rağmen çıktık. Zaman zaman sıkıntılar yaşadık ama isteğimizden vazgeçmedik."

Benim için önemli kısımlar bunlar.

İyi de hoca Seri'yi istiyorsa maçtan sonra direk ismini söylemesi kötü olmadı mı? Fulham, bunlar Seri'ye muhtaç deyip fiyat düşürmese sonuna kadar haklı. Geçirebildikleri kadar geçirecekler.

Seri belki de hedef şaşırtmadır başka bir ismi bitirmeye çalışıyoruz bence. Biliyorum malca ama keşke Fred olsa.

Üst Alt