Fatih Terim'den Flaş Galatasaray Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Flaş Galatasaray Açıklaması!

Açıklamalarını dinledim gelmek istediğini çok net hissettim ama bilemiyorum açıkçası şöyle bir konumda hoca yollarlar mı

Şenol ağlaklığına son verecek yegane insan olduğu konusunda fikir birliğine varmamız beni ziyadesi ile sevindirdi. Sadece ben değil sevgili Terimdashım @Ozan Puki de sevinmiştir diye düşünüyorum.

Israrla Fatih Terim gelmez diyorum hala polata yaptığı gibi feyk atıyor galiba hocam :asd22:

Terim mı güneş mi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şuan güneş gelmiş geçmiş ise Terim.

maganda istemiyoruz

ayb ediyorsun refik sende pek aşağı değilsin hocamdan hani

gidiş süreci gözümün önünde lakin GS herşeyin önünde ve önemli bu yıl şampiyon olmama gibi lüksümüz yok ve en büyük eksiklikte terim gibi taktik maktik yok bam bam bam cı bir td nin olmaması gelsin şampiyon yapsın hatalarını affettirsin tüpçüye kendini satan değilde efsane olarak hatırlansın

gidiş süreci gözümün önünde lakin GS herşeyin önünde ve önemli bu yıl şampiyon olmama gibi lüksümüz yok ve en büyük eksiklikte terim gibi taktik maktik yok bam bam bam cı bir td nin olmaması gelsin şampiyon yapsın hatalarını affettirsin tüpçüye kendini satan değilde efsane olarak hatırlansın

sen haini uzaklarsa arama aslan parçası. İgor da şampiyon yapar bu takımı sabredelim çark etmeyin hemen böyle sıkışınca terimci oluyorsunuz hepiniz.

hain terimi karısından kızından daha çok sevenler var, hayret. Galatasaray'ı bırakıp milli takıma kaçtığı günleri ne çabuk unuttunuz?

simdi gsye gelip lider takimi alacak ve hazira konacak

sonra seneye ridvan dilmen tff baskani olacak ve ridvana etmedigi lafi birakmayacak

aradan 2-3 ay gececek ridvan iyi para karsiligi milli takim hocaligi teklif edecek

bu da "yha ben cok milliyetciyim yhaaa" diyerek ridvan dilmenin kanatlarinin altina girecek

YANLIS ANLASILMASIN BU YASANDI DAHA ONCEDEN

BU TARZ KARAKTERSIZ SEHIR ESKIYALARINI KULUBUMUZDE ISTEMIYORUZ

Üst Alt