Fatih Terim'den Gökhan Zan ve Necati Ateş Sürprizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Gökhan Zan ve Necati Ateş Sürprizi!

Neconun ligtv deki yorumlari skandaldi gercekten. Zan iyi adam ona itirazim yok bir tek neco ve hamit gereksiz.
bir de nerde cokluk orda bokluk demisler gerek yok bunu milli takimda denedi terim basarili olmadi tam tersi huzursuzlugu ve dedikoduyu cikaran ekip oldular.

Bence Gökhan Zan açıklamaları ile Galatasaray'a yakıştığını gösterdi. Kaldı ki kadro dışı kaldığında bile olumsuz bir açıklamasına birinci ağızdan rastlamadım. Üstelik bunlardan ayrı yaptığı yorumlar ile teknik taktik konusunda baya ümit veren açıklamalarda bulunuyor ve yanılmıyorsam Ingiltere gibi yerlerde kurslarada katıldı bilgisini genişletmek için. Ayrıca Galatasarayın haklarını şimdiye kadar tv'de olsun Sosyal medyada olsun, en çok savunanların arasında ve güzel tespitler yapıyor. Bence faydalı olacaktır. Uzun lafin kısası Gökhan Zan adına sevindim.

Sırf iyi Galatasarayli adam gibi adam bilmemne diye kulübe eski futbolcuları doldurmak ne kadar mantıklı bilmiyorum hele bu adamları altyapı hocası yapmak hepten mantıksız

Sırf iyi Galatasarayli adam gibi adam bilmemne diye kulübe eski futbolcuları doldurmak ne kadar mantıklı bilmiyorum hele bu adamları altyapı hocası yapmak hepten mantıksız
Bende anlamıyorum bunu.

Gökhan'in ne kariyeri varda altyapı dan sorumlu oluyor.
Furbolculuk hayatı sakatlıkla geçmiş.
Sahada nerde duracağını bile bilmiyor.
Gençlere veya A takıma ne katabilir?

Terim'i bu kadar serbest bırakmamak lazım.
Şampiyon yapmazsa zaten tekmeyi yiyecek.Sonra bu oyuncu eskileri bizden tazminat alma peşinden koşacak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Anlamadiginiz birseyler var beyler federasyon hocaya savaş açtı o da sağlam bir ekip toplayip hırslı bir ekip toplayip kavgaya gider gibi adam topluyor.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt