Fatih Terim'den Gomis'e Uyarı: 10 Kilometre Koşmazsan Formayı Unut | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Gomis'e Uyarı: 10 Kilometre Koşmazsan Formayı Unut

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bafetimbi Gomis'le görüşerek maçlarda en az 10 kilometre koşmasını istedi.
7 Şubat 2018 Çarşamba 14:56

Galatasaray'da Bafetimbi Gomis, attığı 14 golle sezonun ilk yarısına damga vursa da ideal forvet olarak Elmander'i gören teknik direktör Fatih Terim'in Fransız futbolcunun bu performansından tatmin olmadığı belirtildi.

"EN AZ 10 KİLOMETRE KOŞACAKSIN"

Sabah'ta yer alan habere göre takımın koşu mesafesi istatistiklerini inceleyen Terim, Gomis'e bu konuda 'Maçlarda en az 10 kilometre koşacaksın' uyarısında bulundu.

Terim'in bir maçta bile 10 kilometre koşmayan Gomis'den 2011-2013 yılları arasında sarı-kırmızılı formayı giyen Elmander gibi savunmaya yardım etmesini istediği belirtildi.

EN ÇOK SİVAS MAÇINDA KOŞTU

Gomis bu sezon en yüksek koşu mesafesine son oynanan Sivas maçında çıktı (9.7 km)

Gomis'in maçlardaki koşu mesafeleri şöyle;

Kayserispor - 8,6 km

Osmanlıspor - 8.58 km

Sivasspor - 8.28 km

Antalyaspor - 8.47 km

Kasımpaşa - 8.91 km

Bursaspor - 9.39 km

Karabükspor - 9.27 km

Konyaspor - 8.41 km

Fenerbahçe - 7.98 km

Trabzonspor - 5.43 km

Gençlerbirliği - 8.38 km

Başakşehir - 9.02 km

Alanyaspor - 9.34 km

Beşiktaş - 8.94 km

Akihsarspor - 6.43 km

Yeni Malatyaspor - 8.61 km

Göztepe - 8.8 km

Osmanlıspor - 1. 18 km

Sivasspor - 9.7 km

okuduğum en saçma haber.

herifin senkop problemi var , kesin bir hadise yaşanır , bunu bile bile hiçbir hoca böyle birşey talep etmez.

Halı saha da şu koşu mesafelerinde koşmuş olsam, kenardan bana; "Doruk hadi ama maçı kaybetmek üzereyiz dostum.. Bir homo gibi koşmayı bırak" diye bağırırlardı.

Burak cok iyi oynarken aynı halta buraga yemıstı sasırmadık
Yahu ben forumda sen dahil bir kaç kişiyi anlamıyorum. Bu kulübe hiç bir bok kazandırmamıș adamlara nerede ise tapıyor iken, bu kulübe başarılar kazandıran adamlara bildiğin düşman sınız. Bu sevmemek de değil, kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama bazılarınız bildiğin düşman gibi.

Yahu ben forumda sen dahil bir kaç kişiyi anlamıyorum. Bu kulübe hiç bir bok kazandırmamıș adamlara nerede ise tapıyor iken, bu kulübe başarılar kazandıran adamlara bildiğin düşman sınız. Bu sevmemek de değil, kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama bazılarınız bildiğin düşman gibi.
354021_o1819.jpg

Fatih Terim böyle birşey dememiştir. En fazla savunmaya daha da yardımcı ol demiştir. Sanki 7/24 FT ile yatıp kalkıyorlar. İtibar etmeyiniz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomis Elmander tarzı bir forvet değil zaten. Haber muhtemelen uydurma. Koşu mesafesinden ziyade önde daha etkili pres yapılmasını istemiştir. Elmander seviyesinde efor sarf ederse hem son vuruş kalitesi düşer hem rahatsızlığından ötürü sorun yaşama riski var.

Gomis e bir sevgisizligim yok ama gomis yuzunden eren oynamayinca hakikaten gomis olmasa daha iyi diyorum yalan degil

eren surekli oynatildiginda gomisten cok daha faydali bir oyuncu , ama tek sart yedek forvet muamelesi gostermeyeceksin

gomis oynasin , o da ilk 11 ciksin ama eren kesilmesin

adam gecen sezona da harika baslamisti , bu sefer de ikinci devreye super basladi , tam aradigimiz formu yakalayinca kesilmesin

Üst Alt