Fatih Terim'den Mikail Okyar Süprizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DzH2AZtWoAAf_Lg.jpg

Galatasaray ara vermeden Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Benfica maçının hazırlıklarına başladı. Fatih Terim dün Galatasaray - Trabzonspor U21 maçında beğendiği genç orta saha oyuncusu Mikail Okyar'ı A Takım idmanına davet etti.

Galatasaray'da Mikail Okyar sürprizi yaşandı. Sarı-Kırmızılı U21 takımı dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Trabzonspor ile karşı karşıya geldi. Galatasaray mücadeleyi 2-1 kazandı. Mücadeleyi Florya'da izleyen Fatih Terim 20 yaşındaki ön libero Mikail Okyar'ın performansını beğendi.

Bugün A takım ile idmandı!

Mikail Okyar ile ilgili alt yapı hocalarından bilgiler alan Fatih Terim genç oyuncuyu bugün sabah gerçekleştirilen çalışmaya davet etti.

2017'de amatörden geldi!

Henüz Galatasaray ile profesyonel sözleşmesi bulunmayan Mikail Okyar 2017 yılında Modafenspor'dan amatör olarak transfer edilmişti. Sakaryagücüspor'da futbola başlayan Mikail Fenerbahçe ve Sakaryaspor alt yapısında da forma giymişti!

Yakup Çınar - Fanatik

Ben bu u21 takimin görevini anlamiyorum bu arkadas olmus 20 ve hala orda oynuyor. Cok gec bence yetenekliyse zaten kendini 17 veya 18 yas olunca gösterir. U18 kadar ok ama U21 tamamen fiyasko. Cöp ediyorlar oyunculari. Neden kendimize bir pilot takimi kurmuyoruz? Veya alt ligden bir takim satin alip genc yetenekleri burda oynatmiyoruz?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben bu u21 takimin görevini anlamiyorum bu arkadas olmus 20 ve hala orda oynuyor. Cok gec bence yetenekliyse zaten kendini 17 veya 18 yas olunca gösterir. U18 kadar ok ama U21 tamamen fiyasko. Cöp ediyorlar oyunculari. Neden kendimize bir pilot takimi kurmuyoruz? Veya alt ligden bir takim satin alip genc yetenekleri burda oynatmiyoruz?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

u21 için son sene bu

seneye kalkacak.

O değil de Metehan MERTÖZ bence yeni süper sol ayak wonderkid olma potansiyeli yüksek bir sol açık Yunus AKGÜN'ün sol kanat versiyonu. Bruma, Garry Rodrigues ve Onyekuru olma potansiyeli var.

Bir nevi ödüllendirme olmuş. Altyapıdaki oyunculara mesajdır bu. Yeter ki çalışsınlar, kendilerini geliştirsinler. Formayı hak eden A takıma girer.

Bence yazin operasyon baslamali. Biri 19 yasina kadar bizim kupa maclarinin kadrosani bile giremiyorsa, hemen kiralik olarak 2. Veya 3. Lige gitmeli. Orda kendini kanitlayip, yüksek özgüven ve 25-30 mac yaparak geri dönerse bizim icin daha faydali olurlar.

Bize yetenekleri yetmeyen, öyle bari kendisine yeni takim bulmayi kolaylastirmis olur.

Bence yazin operasyon baslamali. Biri 19 yasina kadar bizim kupa maclarinin kadrosani bile giremiyorsa, hemen kiralik olarak 2. Veya 3. Lige gitmeli. Orda kendini kanitlayip, yüksek özgüven ve 25-30 mac yaparak geri dönerse bizim icin daha faydali olurlar.

Bize yetenekleri yetmeyen, öyle bari kendisine yeni takim bulmayi kolaylastirmis olur.
Buda yanlış yöntem. En azından Türkiye ligleri için.
Alt liglerde herhangi bir genç oyuncu kendisini geliştiremez bir süper lig takım adına.

Eğitim konusunda rezalet bir yaklaşım mevcut ki özelikle o saydığın lig basamaklarda bu konu tamamen leş.

Bu gencin adını ilk defa duydum. Bizim altyapıyı takip eden forumdaşlar arasında da geleceği olan , potansiyelli oyuncular arasında bu futbolcunun adı hiç gecmiyordu. İlginç..

forvetti ,ortasaha oldu bu cocuk.ve iyi de oynuyor.tek önlibero mikail önlerinde çekdar-atalay oynuyo.ama ben olsam gökayı önliberoya koyarım.yusufa sorsan dün golde hatalı der geriye kalan oyunu çöpe atar :Q dün ben maçı actıgım andan itibaren ortasahada hep rakibi bozdu stoper olarak oynayan gökay..metehanın golünde başrolde gökay vardı stoper gökay...

bu forumun en kötü yanı golde hata varsa ki dün marcaoya yapılan fauldü mesela marcaonun geriye kalan oyununu öven yok.gökay dün süperdi golde hatalı bile olsa

Üst Alt