Fatih Terim'den Muslera'ya: "Kaldıracağımız çok kupa var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Muslera'ya: "Kaldıracağımız çok kupa var"

Spor Toto Süper Lig'de lider Başakşehir'in 8 puan gerisine düşerek yara alan Galatasaray'da Fatih Terim'in, Muslera'nın performansına göre Uruguaylı kalecinin geleceğiyle ilgili karar vereceği öne sürülmüştü. Terim ile Muslera arasındaki diyalog ise ortaya çıktı

5b19738373f36c26e7000001.jpeg

BB Erzurumspor deplasmanında kaybettiği 2 puanla birlikte lider Medipol Başakşehir'in 8 puan gerisine düşen ve şampiyonluk yarışında ağır bir yara alan Galatasaray'da performansı nedeniyle bir süredir eleştirilen Fernando Muslera'yla ilgili iddialar ortaya atılmıştı. Eski günlerinden uzak olduğu şeklinde eleştiriler olan Uruguaylı file bekçisinin geleceğiyle ilgili kararı Fatih terim'in vereceği ve tecrübeli çalıştırıcının Muslera'ya sezon sonuna kadar süre verdiği öne sürülmüştü.

SENİ GÖNDERMEK GİBİ BİR NİYETİM YOK

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Florya'da bir organizasyonla kutlayan Galatasaray'da Terim ile Muslera arasındaki diyalog da ortaya çıktı. Buna göre Terim, Muslera'ya "Daha kaldıracağımız çok kupa var" sözleriyle motivasyon sağlarken şunları da söyledi:

“Seni göndermek gibi bir niyetim yok. Sadece formsuz bir dönemden geçiyorsun, daha çok konsantre olup Muslera'nın kim olduğunu herkese göster”

Habertürk

Yalnız hocayla ilgili en doğru eleştiri bazı oyuncular ile ilgili fazla duygusal davranışıdır.

Kulüp ile uzun süreli bağı olduğu vakit kolay kolay bırakmıyor ki bu bence çok yanlış bir yaklaşım.

Bu romantik yaklaşım ile uzaklaşması gerekir acilen ama bu konuda net duruşu mevcut gibi maalesef

Sezon başında süper kupayı akhisara kaptırdın şampiyonluk gitti uefa gitti tr kupası da gider yakın da hangi kupayı kaldıracaksın merak ediyorum

Üst Alt