Fatih Terim'den Ne Beklenir? Ne Talep Etmeliyiz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Ne Beklenir? Ne Talep Etmeliyiz?

Ben sahsim adina hic bisey beklemiyorum. 5 1 , 3 0 yada geride kalan 4 senedeki gibi yenilgide umursamayan topcu gormek istemiyorum o bana yeter.

yenelim yenilelim farketmez mucadele etsinler gucumuz yetmedi diyelim yeter bana.

Vedat İnceefe gibi manyakları altyapıya getirmesini de bekleyebiliriz ama şüphesiz ki talep etmeyeceğimiz bir aksiyon olur.

Dursunun dayak yemesi hayırlı birşeydir gözümde.

sent via GSC

Can'la Dursun'u aynı odaya koyduğumuzda ilk enstantane;

yz7oPy.jpg

1 saat sonra;

vJ18Ev.jpg

Gerçekte aynen böyle olacak demek ki. :asd:

Doruk Ata TANRIVERDİ konuştur maharetini,bu konu hakkında çok güzel görseller hazırlayabilirsin. :asd22:

Son düzenleme:
Şampiyonluk ve CL'de ezilmeyen bir takım hepsi bundan ibaret, nasıl yaptığı ile ilgilenmiyorum çünkü nasıllar ile düşünürsem kendisinin takımın başında olması da kabul edilemez geliyor bana.

Takımın başında olduğu müddetçe desteğimi vereceğim, 90larda kalmış futbol aklını eleştirmeyeceğim. CL de 10 yesekte kızmayacağım. Takımdan ayrıldığı gün eleştirilerimi tekrar dile getiririm. Şimdi destekleme zamanı.

PS: şu desteğin onda birini Tudor'a verseydi taraftar o 9 puan erimez, tam tersi artardı bile..

Tudor 9 puanlık farkı taraftar yüzünden kaybetti demek komik oluyor.90'lı yıllarda kalmış madem futbol aklı üst üste 2 sene şampiyon yapan Fatih Terim değilmiydi.10 yesekte kızmayacağım diyorsun yahu yarı finali kaçırdık cl de real maçında ofsayttan 1 gol yedik 3-0 bitti burada kan kusturduk adamlara etmeyin eylemeyin.Chelsea'dan 5 yedik sonra ne olduğunu biliyoruz hepimiz.
Tudor varya müstehak sizler gibi futbol bilgisi olan insanlara 10 kişi topun arkasına geç rakip malatyada olsa çatladıkapıspor da olsa yarı sahanda rakibi karşıla maiconu sağa at muslerayı libero yap tam sizlik bir hoca modern futbol anlayışı ile ostersund maçında ilk yarı şut atamadan maçı bitirmiştik ha pardon yasinin ilk yarı bir şutu var o maçta.

Açıkcası Terim'in gelmesine sevindim, mavcut durumda takıma hızlı bir şekilde toparlayacak tek hocanın da Terim olduğunu düşünüyorum ama takımın kalitesi ne yazıkki şampiyon olmaya yetecek kalite de değil. Eksikler çok, beklenen katkıyı veremeyen abartılan oyuncusu sayısı da epey fazla.

Tamam Terim geldi iyi güzel ama bu adamın da elinde sihirli değnek yok. Bir de ligdeki kaliteli takım sayısı ve teknik direktör sayısı da hiç yabana atılacak sayı da değil, yani şampiyonluk öyle kolay gözükmüyor. Tabi burda ki en büyük avantajımız önümüzde ara transfer döneminin olması tabi doğru kullanırsak.

Terim'in yedek külübesin de oturması pozitif yönde bize çok katkı sağlayacağı aşikar. Taraftarın stadı doldurmasında ad ciddi etken olacaktır. Yaşanan puan kayıpların da Tudor da olduğu gibi karalar bağlanmadan umut içinde takıma destek olacak çoğunlukta olacaktır. Bununla birlikte takım ruhuyla oynayan oyuncu sayısı da beklediğimiz derece de artarsa ciddi bir ivme kazanırız ama mevcut kadronun soluğu çok uzun olmaz takviye şart.

İlk mesajda ki Kaan,Çalhanoğlu hamlelerini ben olumlu bulmam açıkcası ve gelmelerini de istemem. Birde bu sene Terim alt yapıdan oyuncu çıkaracağını da düşünmüyorum. 3 döneminde ki gibi genç süpriz isimleri görmeyiz diye düşünüyorum. Bu sene onun içinde ayrı bir önemi olacaktır. Hem kendi kurmadığı bir takımı sezon ortasında devralacak hem de ligi 2 senedir domine eden Şenol Güneş karşısın da güçlü bir figür olarak sahaya çıkacak. Türkiyenin en iyi hocası olduğunu sezon sonu 21. şampiyonluğumuzu kutlarken herkese göstermek isteyecektir.

Üst Alt