Fatih Terim'den Ne Beklenir? Ne Talep Etmeliyiz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Ne Beklenir? Ne Talep Etmeliyiz?

Hoca'nın gelişiyle aşağıdaki gelişmeleri bekleyebiliriz:

1. Takımdaki bazı futbolcuların performansında yükseliş. Bence çok büyük düşüşte olan oyuncu olmasa da Serdar Aziz, Ndiaye, Feghouli gibi youncularda önemli bir yükseliş görme ihtimaliz yüksek.

2. Saldırgan bir oyun. Tudor'un ilk 8 hafta uyguladığı oyunun sürekli hale geldiğini görme ihtimalimiz yüksek.

3. Yıldız transferi. Hoca kendi ilişkileriyle önemli takımlardan önemli oyuncular alabilir.

4. Yerli oyuncu atağı. Emre Akbaba ve Kaan Ayhan çok daha rahat gelebilirler. Hatta Hakan Çalhanoğlu olursa şaşmayın.

5. Milli takım havuzuna girmiş yerli veya gurbetçi genç oyunculardan takviye. Hocanın elinde o havuz vardır. Oradan takviyeler görebiliriz.

6. 2000 jenerasyonundan en azından 1-2 oyuncudan bir çıkış bekleyebiliriz. Nasıl ki Belözoğlu'na verdi, Semih'e verdi onalra da formayı bir anda verebilir hoca.

7. Hakemlerin şamar oğlanına çevirmediği bir Galatasaray

8. Bol bol polemik :)

Hocadan 2 çok kritik talebimiz olmalı:

1. Hoca ne zaman yıpranmı, tabir-i caizse burnu sürtülmüş şekilde bir takıma gelirse başarılı oluyor. Bize 3. gelişi ile 2008 öncesi MT'ye gidişi böyleydi. Ama fazla özgüvenli ve egolu olunca yanlış kararla alıyor. Bkz. bize 2. gelişi. Aysal ile beraber ilk geldiğinde bu sakin psikolojisi ile ilk 1.5 yıl transferde dahi çok akıllıca isimleri önermişti. Sonra o konuda dağıldı. Umarım bu kez yine o rasyonel havasıyla gelir çünkü çokca sürtüldü burnu.

2. Hoca Allah aşkına bu kez yanına sonradan takımın başına geçebilecek bir teknik ekip al. Her gittiğinde tekrar tekrar başa dönmeyelim.

Bence artik tek bir sey yapmak lazim . SUSMAK !

Hocanin yoneticilerin elestirilip degistirilmesi hic bir fayda getirmedi , oyuncuya islik teknik ekibe istifa yonetime kufur

ise yarasa tamam ama yaramiyor

terim de hem herkesin istedigi hem gecmiste basarili klubu taniyan hem de en uygun isimdi madem , ve geldi

Artik hocaya yonetime akil veren , herseyi en iyi kendi bilen seyirci modelinden cikip lig sonundaki sonuca da tevekkul edersek guzel bir adim atmis oluruz

Takıma disiplin geleceğine inanıyorum ama sanki FT taktik adamı değil, kapanan takımları açabilecek bir kadro ve oyun biçimi yaparsa tadından yenmez.

Ilk haftalarda harikalar beklememek lazım

Kaliteli bir takım kurmak için süre vermek lazım

Ondan sonra bol bol pres yapan bir takım görürüz

Takımın başında olduğu müddetçe desteğimi vereceğim, 90larda kalmış futbol aklını eleştirmeyeceğim. CL de 10 yesekte kızmayacağım. Takımdan ayrıldığı gün eleştirilerimi tekrar dile getiririm. Şimdi destekleme zamanı.

PS: şu desteğin onda birini Tudor'a verseydi taraftar o 9 puan erimez, tam tersi artardı bile..

hocanın en büyük avantajlarından biride transfer politikasını kendi izleyecek olmasıdır.

aliyi veliyi alırım oynatacak hocayıda bulurum deyip arkasına bakmadan kacacak bir profil yok dursunda. su saatten sonrada bu taraftar hocayı kimseye yem etmez zaten.

Uzun vadeli plan yapılmalı dün de söyledim, Fatih Terim başımıza gelen teknik direktörler arasında en iyilerinden. Dikiş tutmuyor işte, taraftar sadece fatih terime sabır gösterebilir bunu görmüş olduk. Ayrıca şampiyonlar liginde de çok güzel yerlere geldik, zaten UEFA'yı da kendisi varken aldık. Bence her şey için yeterli bir hoca

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence artik tek bir sey yapmak lazim . SUSMAK !

Hocanin yoneticilerin elestirilip degistirilmesi hic bir fayda getirmedi , oyuncuya islik teknik ekibe istifa yonetime kufur

ise yarasa tamam ama yaramiyor

terim de hem herkesin istedigi hem gecmiste basarili klubu taniyan hem de en uygun isimdi madem , ve geldi

Artik hocaya yonetime akil veren , herseyi en iyi kendi bilen seyirci modelinden cikip lig sonundaki sonuca da tevekkul edersek guzel bir adim atmis oluruz

Sinan Bey çok düzen adamısınız çok. Hakaret ettiğimi düşünmeyin. Tarzım değil. Ama sakin kalmayı boyun eğmekle karıştırıyorsunuz. Takım iyi giderken stat dışı her mecrada Dursun Özbek en sert şekilde eleştirilmeye devam edilmelidir.

En büyük artısı milli takım datasına hakim olması. Çok işimize yarayacak bu. Hocanın da geri gelmesiyle birlikte yabancı sınırı olayı kesinleşti gibi.

Hocadan Altınordu ile bağlantı kurmasını da bekliyorum.

A2 takımımız olan trabzondan da 2 topçu.

Son düzenleme:
Takımın başında olduğu müddetçe desteğimi vereceğim, 90larda kalmış futbol aklını eleştirmeyeceğim. CL de 10 yesekte kızmayacağım. Takımdan ayrıldığı gün eleştirilerimi tekrar dile getiririm. Şimdi destekleme zamanı.

PS: şu desteğin onda birini Tudor'a verseydi taraftar o 9 puan erimez, tam tersi artardı bile..

Tudor a bu sezon bir tek Akhisar maçında tepki gösterildi diye biliyorum Fener ve Trabzondaki rezil maçlardan sonra da taraftar geldi Tudor'a sahip çıktı Başaktan 5 yedikten sonra da yine taraftar sahip çıktı bjk maçından sonra da bırak biraz da tepki olsun değil mi

Ayrıca Tudor'un hiç mi suçu yok medya Tudor'u yedi diyorlar da sen öyle gelene geçene atar yaparsan tabi yerler.

Tudor o egosu ve kibiri ile GS'dan başka büyük takım çalıştıramayacaktır.

ben şahsen hamsi buğulama ve mangalda kuş çevirme istiyorum imparatordan birde üstüne tatlı olarak şehri başak lokumu iyi gider

Makatı sıkışınca başkanlara bok atıp tartışma çıkarıp masum ayağına yatmasın. Personel olarak çalıştığı Galatasaray da 4m maaş alıp, eleman lafına takılmasın. İşini yapıp çekip gitsin.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt