Fatih Terim‘den Neftçi Bakü Maçı Sonrası Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: ''Açıkçası memnunum oyuncularımdan. Bir defa iyi mücadele ettiler, bol da pozisyon bulduk. Bir tane kornerden bir gol yedik, onun dışında turu garanti edecek bir oyun tarzını ortaya koydular.''

Fatih Terim: ''Mesele bugün turu geçip evimize gitmekti. Kazasız, belasız bir maç oldu. Allah'a şükür kimsenin ağır bir sakatlığı yok. Ama oyuncu değişiklikleri hayatımızda olacak artık.''

Fatih Terim: ''Şu saat yeni bitti maç. Biz gece yarısı, sabaha karşı İstanbul'a varacağız. Sabah bir antrenman yapıp, cumartesi de kampa girip pazar tekrar maç yapacağız. Hiç kolay değil bunlar. Dolayısıyla bu değişikliklere ihtiyacımız var.''

Fatih Terim: ''Neftçi, iyi bir takım, iyi mücadele ediyorlar. Bayağı yüksek tempoda cevap verdiler bize, kutluyorum. Bizim onlardan daha iyi olmamız, oyunu kontrol etmemiz kadar doğal bir şey yok. Burada, başka bir netice olsa sürpriz olurdu. Bizim yenmemiz sürpriz değil.''

Fatih Terim: ''Azerbaycan'ın misafirperverliğine çok teşekkür ediyorum. Her geldiğimizde burada bizi en güzel şekilde ağırlıyorlar. Kardeş Azerbaycan'dan kardeşçe ayrılıyoruz. Onlar bizim candaşımız, gardaşımız hep söylüyorum bunu.''

Fatih Terim: Bugün teknik direktör olarak 500. maçım. En kısa tanım şu olur: "İyi ki hayatımda Galatasaray var." Avrupa'da da 100. galibiyet, ikisi bir araya denk gelmiş. Ne kadar gurur duysam az.

Fatih Terim: "Sekidika Neftçi'de denenmiş, beğenilmemiş, biz beğendik, olur bunlar. Genç oyuncular için erken karar vermemek lazım. Biz beğendiğimiz için aldık, inşallah daha iyi olacak.

Fatih Terim: Hadjuk Split dünya futbolunda yeri olan bir ülkenin takımı. Dikkat etmemiz gerekecek. Aşağı yukarı Hajduk Split'in düşeceğini biliyorduk, diğer takımdan önde bir takımdı. İstanbul'da inanıyorum ki turu geçeceğiz.

Son düzenleme:
hocanın yanındaki herif kim

bunu mu diyorsun? bayağıdır mevcut olan 1 herif

5d27c276cc6c4b0189a0eef61b919726.jpeg

Hocanın sonunda alınması gereken galibiyetlerden sadece kazanıldığı için tatmin olmadığını görmek beni mutlu etti. Bugün kazandık ama çok daha iyi, baskın oynamalıydık. Yine de Avrupa'da o kadar mazilerde kalmışız ki bu galibiyet bile büyük nimet geliyor. Nice başarılara hocam.

"Fatih Terim: "Sekidika Neftçi'de denenmiş, beğenilmemiş, biz beğendik, olur bunlar. Genç oyuncular için erken karar vermemek lazım. Biz beğendiğimiz için aldık, inşallah daha iyi olacak. "

aynen hocam 30a doğru bakarı iş var mı diye
:asd:

Şükredilecek çok şey var..
Taylan Antalyalı gibi genç, donanımlı, potansiyelli, Fabregas gibi bir Ön Libero kazandığımız için,
Saracchi ve Elabdellaoui gibi müthiş tempolu ve teknik beklere sahip olduğumuz için,
Emre Kılınç gibi bir beyine,yeteneğe yani Bernardo Silvanın yerli haline sahip olduğumuz için,
Luyindama ve Marcao gibi komplike Van Dijk-Koulibaly gibi stoperlere sahip olduğumuz için,
Feghouli, Falcao, Muslera ve Arda Turan gibi yildızlara sahip olduğumuz için,
Fatih gibi çabalayan bir kaleciye sahip olduğumuz için,
ŞÜKÜRLER OLSUN

PhotoCollage_20200917_235719104.jpeg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
en önemlisi oyun mentalitesi ki gecen seneki o aptalca pas oyunu yerine sürekli topun alip defans arkası koşu denemesi sistemini begeniyorum ve üstüne ısrarla koymamış gerektiğini düşünüyorum. Bu sistemde orta sahadaki oyuncuların üst düzey kaliteli olmasından ziyade savaşçı olup ofans oyuncularıyla isi bitirmeye calismamiz, sürekli pozisyona girmemiz güzel. O sebeple çok über orta saha alinmasa da neden diye sorgulamam işin özü, ama sağlam bitiriciligi olan ve topla hızlı sol Onat alırsak bu sene çok fena işler olabilir

Üst Alt